Uncategorized

Yeni 2022 Mazda MX-5, şimdi 24,755 £ ‘dan satın almayı teklif etti

Mazda, 2022 için MX-5’in hafif güncellenmiş bir versiyonunu tanıttı ve bu da küçük spor aracını yeni gibi daha taze seçeneklerle rekabetçi tutmak için yaratıldı. Toyota Gr86.
ŞİMDİ satın alması teklif ediliyor, maliyetler yumuşak üst dönüştürülebilir varyant için 24.755 £ ‘dan başlıyor ve geri çekilebilir bir hardtop ile donatılmış Mazda MX-5 RF için 26.665 £.

Yeni Mazda MX-5 Sport Venture 2021 İncelemesi

Mazda’nın MX-5 için en büyük güncellemesi, Kinetik Duruş Yönetimi (KPC) şasi yönetimi sisteminin eklenmesidir. Temel olarak, sert viraj alırken içe veya yüksüz arka tekerleğe biraz fren basıncı uygulayan bir stabilite yönetimi sistemidir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

İşletme, bunun otomobilin şasisini temizlemeye ve vücudu asfalt içine çekmesine ve süreçte biraz vücut rulosunu silkmesine yardımcı olduğunu belirtiyor. Mazda da aynı şekilde sistemin tüm bunları “MX-5’in ilgi çekici yönetimi kirlenmemiş kaldığı” o kadar incelikle yapabileceğini belirtiyor.
Alıcılar benzer şekilde yeni bir platin kuvars metalik boya kaplaması kullanıldı. Bununla birlikte, bu küçük ince ayarlar dışında, güncellenen MX-5, önceki modele benzer bir şekilde yakındır.
Aynı dört silindirli benzinli motorlar aynı şekilde aynı melodi belirtisine getirilmiştir. En ucuz seçim, 130bhp ve 152nm torklu 1,5 litrelik bir sistemdir, aralıklı varyant ise 181bhp ve 205nm tork oluşturan 2.0 litrelik bir sistem alır.
Her iki motor da altı vitesli bir el kitabı şanzımanı ile arka tekerleklere sürücü gönderir, ancak çok daha güçlü bir sistem, Targa tepeli Mazda MX-5 RF’ye takıldığında isteğe bağlı olarak otomatik şanzıman ile donatılabilir.
Birçok güçlü motor, temel yumuşak üst dönüştürülebilir gövde stiline cıvatalandığında, 0-62mph sprint’i 6,5 saniyede kaplayabilir ve 136mph’lik bir seviyeye ulaşabilir. Giriş seviyesi varyant biraz daha yavaş, 0-62mph 8.3 saniyelik bir zaman ve 127mph’lik bir en yüksek hız.
Şimdi Mazda’nın 2025 yılına kadar 10 yeni melez ve üç yeni EV tanıtma planlarını okuyun…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *