Uncategorized

Audi TT RS Plus

Audi TT RS Plus, şimdi İngiltere’de satın alınabilir ve fiyatlar 48.945 £ ile otomatik bir kutu ile 52.265 £ arasında değişmektedir.

Birçok güçlü Audi TT, standart TT R’lerden çok daha fazla 20bhp olan 2.5 litrelik turboşarjlı beş silindirli motorundan 355bhp üretiyor. Tork da 15nm’den 465nm’ye yükselir.

Hem coupe hem de roadster gövde stillerinde sunulan değişiklikler, TT RS Plus’ın 174mph – 19mph’lik en yüksek hıza sahip olmasını normal TT R’lerden çok daha fazla hale getiriyor. Ayrıca, TT RS Coupe’nin 0-62mph süresinden onda biri, isteğe bağlı S tronik şanzımanı ile 4.1 saniye ve altı vitesli manuel ile 4.3.

TT RS Plus Roadster, manuel ile 4.4 saniyede 62mph ve S tronik formunda 4.2 saniye vuruyor.
Daha büyük bir egzoz sistemi (normal TT RS’de bir seçenek) ve 19 inç ‘rotor’ alaşım jantlar, mat alüminyum ızgara ve örgü ekler ile donatılmıştır. Karbon aynaları vardır, kaputu kaldırırken bir karbon motoru örtüsü de ortaya çıkarır. Bir çift tehditkar siyah oval egzoz fikri arkadaki görünümü bitirir.
İçeride, TT RS Plus, normal NAPPA deri ve TT RS düz tabanlı direksiyon simidi ile birlikte standart olarak donatılmış 1.525 £ teknoloji paketi seçeneği olan SAT -NAV, Bluetooth ve iPod bağlantısı ile çok daha fazla ekipmana sahiptir.
Yakıt ekonomisi değişmedi, S tronik versiyonları en iyi 33.2mpg ve coup için 197g/K CO2 ile en verimli.

TT RS Plus 48.945 £ ‘dan başlıyor ve yaz aylarında teslimatlar için satışta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *