Yeni Vauxhall Corsa 2014 Spied

Vauxhall en önemli ipucunu düşürdü, ancak bu yılın ilerleyen saatlerinde tanıtılacak yeni Corsa’nın sadece bir yüz germekten çok daha fazlası olacağı. İlk kez tam bir vücut kılık değiştiren casusluk olan Vauxhall, Corsa’ya yeni bir görünüm ve iç revizyon verecek. Eylül ayında Paris Motor Show’da sergilenen yeni modeli görmeliyiz.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Bu, Supermini’nin 2014 için sadece küçük bir facelift alacağı yönünde bir son veriyor, ancak model giden modelle aynı platforma dayanacak.
Bu görüntüler onaylandıkça, yeni görünümlü ön uç Adem’i uyandırmaya devam ediyor. Tıpkı şehir arabası gibi, tek bir krom çubuk geniş, düşük ayarlanmış ızgarada kesilir, merkezi olarak monte edilmiş Vauxhall rozeti de genişledi.
Kaputun ortasından aşağı inen küçük bir kırışıklık, markanın mevcut tasarım dilini daha da yansıtıyor, ancak saran farlar Corsa için yeniden tasarlanmış gibi görünüyor.
Önceki test arabaları, mevcut modelle aynı kapılar ve kuyruk ucu ile yakalandı, ancak bu en yeni çekimler daha yüksek bel ve daha thunkier arkası gizliyor gibi görünüyor.
En önemlisi, arka lambalar artık önyükleme kapağına uzanıyor gibi görünüyor ve arabanın arkasından geçen belirgin bir sırtla bağlanıyor.
Performans açısından, Corsa için Adam, Cascada’nın 1.6 litrelik benzini ve Vauxhall’ın yeni 1.6 CDTI dizeliyle paylaşılan 113bhp 1.0 litrelik üç silindirli benzinli motor dahil olmak üzere bir dizi yeni motor olacak 100g/km altında CO2.
Corsa açıklandığında size çok daha kapsamlı bilgi getireceğiz ve fiyatlar Cars resmi lansmanına daha yakın açıklanacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *