Uncategorized

Yeni Italdesign Zerouno Duerta Roadster Maruz Kaldı

Italdesign, şovda doğrulanacak tam teknik detaylarla bu yılki Cenevre Motor Show’da (Zerouno Duerta Cabrio) başlık eyleminin resimlerini yayınladı.
Roadster, italdesign Automobili Speciali markası altında ve Zerouno Coupe gibi tanıtılacak, muhtemelen yaklaşık beş birimle sınırlı olacak ve maliyet etiketi 1 milyon sterlini aşan bir maliyet etiketi ile sınırlandırılacak.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• Satışta en iyi süper otomobiller 2018
Lamborghini Huracan ve Audi R8 tarafından kullanılan aynı temellere dayanarak, 5.2 litrelik bir V10 motor, arka tekerleklere güç gönderir. Resimlerimiz sadece çatısı istiflenerek Roadster’ı gösterir, bu nedenle İtalyan firmasının katlanır bir malzeme veya metal çatı düzenlemesi seçip seçmediği belirsizdir.
7

Coupe üzerindeki diğer farklılıklar, motor örtüsünün her iki tarafını yuvalayan uçan payandalardır. Aynı agresif arka difüzör, sabit arka kanat ve dört exhaust kurulumu kupadan taşınır.
Italdesign, Zerouno coupe’nin 3.2 saniyede 0-62mph olabileceğini ve 205mph’lik en yüksek hıza sahip olduğunu beyan ediyor. Hafif bir karbon fiber yapısı sayesinde, bu rakamlar dönüştürülebilir için çok fazla yola çıkmamalıdır.
Italdesign, Zerouno Duerta Roadster’ın ortaya çıkmasını bir etkinlik için kullanacak – İtalyan firması 2018’de 50. yıldönümünü işaret ediyor ve yıl için kutlama programı Cenevre Şovunda resmi olarak başlıyor.
2018 Cenevre Motor Fuarı’na neler gittiği hakkında her şeyi buradan okuyun …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *