Sportif Yeni Hyundai i20 N Hattı Satışta 22.395 £ ‘dan

Yeni Hyundai i20 N hattı İngiltere’de satışta, fiyatlar 22.395 £’ dan başlıyor. Trim seviyesi, Ford Fiesta St-Line ve Peugeot 208 GT gibi sportif görünümlü yeni bir rakip sunarak Koreli firmanın yepyeni süpermini’nin çekiciliğini genişletiyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Alıcılar, yeni bir 17 inç alaşım seti, daha derin bir ön ayırıcı ve daha geniş yan etekler dahil olmak üzere bir dizi performans ilham eklentisi alıyor. Arka ucu, benzer bir difüzörün merkezine monte edilmiş aynı üçgen sis lambasıyla paylaşarak yeni i20 N sıcak hatchback’ten de etkilenir. Stil ayarları yeni bir ikiz çıkış egzoz ucu ile yuvarlanır.

Sıcak yeni Hyundai i20 n İngiltere’de satışta şimdi 24,995 £ ‘dan

İçeride, bir çift N-Line markalı spor koltuğu, yeni bir deri direksiyon simidi, deri dişli düğmesi ve siyah bir tavan döşemesi var. Isıtıcı kontrolleri ve kapı kartları için bazı kırmızı aksanlar da varken, otomobilin gösterge paneli ve bilgi-eğlence sistemi için bir çift 10.25 inç ekran kullanılır.
Standart ekipman, otomatik LED farlar, LED gündüz koşu ışıkları, elektriksel olarak katlanır ve ısıtmalı kapı aynaları, iklim kontrolü ve ters kamera içerir. Ayrıca arka araç park sensörleri, seyir kontrolü, şerit tutma yardımı ve özerk acil frenleme gibi bir dizi geleneksel güvenlik ekipmanı da bulunmaktadır.
Alıcılar ayrıca isteğe bağlı ekstralar olarak metalik, sedefli veya iki tonlu boya kaplamaları olabilir. İlk iki seçenek ekstra 550 £ ‘a mal olurken, ikinci seçenek I20 N hattının başlangıç ​​fiyatına 500 £ ekler ve hatchback’in Phantom Black’teki çatısını bitirir.
Sunulan tek bir motor var. 118bhp ve 172nm tork üreten turboşarjlı 1.0 litrelik üç silindirli hafif hibrid benzin ünitesidir. En ucuz model, Hyundai’nin geleneksel bir el kitabından farklı olarak, yakıt ekonomisini geliştirmek için debriyajı otomatik olarak devredebilen altı ileri akıllı manuel şanzıman aracılığıyla gönderir.
Ünite, 0-62mph 10.1 saniyelik bir süre ve 118mph’lik en yüksek hız sunmaktadır. Hyundai henüz yeni trim seviyesi için yakıt ekonomisi rakamlarını doğrulamadı, ancak geleneksel otomobilde marka 50mpg ve 115 ila 121g/km arasında emisyon rakamlarını iddia ediyor.
Hyundai ayrıca aynı motoru yedi vitesli çift kavramalı otomatik şanzımanla sunuyor. Şanzıman, I20 N hattının başlangıç ​​fiyatına 1.250 £ ekliyor, ancak motordan ekstra 28nm torkun kilidini açıyor. Otomobilin 0-62mph süresi de biraz 10.3 saniyeye düşüyor.

Şimdi tam yağlı Hyundai i20 n sıcak hatchback incelememizi okuyun…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *