Mini Grafikler Çin Pazarı için İkinci Elektrik Tasarımı

Small, gelecek yıl İngiltere’de ortaya çıkan üç kapılı küçük e’nin önünde ikinci tamamen elektrikli otomobilini çiziyor, Araba ortaya çıkabilir.
Tasarım sadece Çin pazarı için kurulacak ve aynı zamanda mükemmel duvar motorlarına sahip bir ortak girişimin parçası olarak yerel olarak geliştirilecektir.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• tamamen elektrikli küçük casusluk
Çin’deki elektrikli otomobiller üzerindeki sıkı politikalar, İngiliz markasının küçük E’yi dünyanın elektrikli araçlar için en büyük pazarı olan bölgeye ihraç edemeyeceğini ima ediyor. Yerel olarak oluşturulan bir parça yerine BMW grubunun bir ürünü olan küçük e ile ilgili sorunun anlaşılması anlaşıldı.
Mini patronlar, ikinci elektrikli otomobilinin hangi tipte alacağı tam olarak sıkı bir şekilde kalıyorlar. Araba Reveal, üç kapılı küçük E için tamamen farklı bir öneri olacağını anlıyor.
Mükemmel duvara sahip yeni ortak girişime rağmen, Small yeni bir kurulum yapmak yerine mevcut ağıyla Çin’de EV’ini sunacak. Genel olarak, Çin Mini’nin dördüncü en büyük pazarı; Geçen yıl ülkeye 35.000’den fazla araba ve kamyon teklif edildi.
Bu, Asya’dan öğrenmek için tek ilginç haber değil, daha fazla bilgi edinmek için sadık Pekin Motor Show sayfamıza bir göz atın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *