Uncategorized

Bugatti ‘Baby II’ Type 35 £ 27.000’den

fiyatlandırılan Bugatti, Bebek II için fiyatları açıkladı – yüzde 75 ölçekli, hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanmış pille çalışan tip 35 yarışçı.
Kesinlikle sınırlı bir şekilde sadece 500 birim olan bir dizi otomobil hala ilk gelen, ilk servis esasına göre satın alınması teklif ediliyor – tahsis geri kalanı satıldı.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• Şimdi satışta en iyi elektrikli otomobiller
Fiyatlar baz model için 27.000 £ ‘dan başlıyor, ancak bu rakam Pur Sang modeli için göz sulandıran 53.000 £’ a tırmanıyor. Aynı şekilde, bu rakamların hiçbirinin KDV içermediğini akılda tutmaya değer. Vergi uygulandıktan sonra, Porsche 718 Cayman GTS ile aynı olan en pahalı modele 63.000 £ ‘dan fazla harcayacaksınız.
Alıcıların üç spesifikasyon seçeneği vardır. Baz model, kompozit bir gövde, 1.4kWh pil paketi, rejeneratif fren, sınırlı kayma diferansiyel ve aynı zamanda iki sürüş moduna sahip bir elektrik güç aktarma organı ile geleneksel olarak gelir-acemi ve uzman.
Eski ayar gençler için tasarlanmıştır ve maksimum 1.3bhp çıkış ve 12mph’lik en yüksek hız sağlar. Bugatti’nin uzman ayarı, bu rakamların her ikisini de arttırarak motorun sınırlayıcılarını maksimum 5.4bhp çıktı ve 30mph’lik en yüksek hız sağlamak için devre dışı bırakıyor. Menzil 25km civarındadır (kabaca 15,5 mil).
15

Vitesse modeli yaklaşık 40.000 £ ‘dan fiyatlandırılıyor. Giriş seviyesi model üzerindeki eklemeler arasında bir karbon fiber gövdesi, daha güçlü bir elektrik motoru ve daha büyük 2,8kWh pil paketi bulunur. Bu yükseltmeler, Bebek II’ye maksimum 13.4bhp çıktı, 42mph daha yüksek hız ve artan 31 mil aralığını veriyor.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *