Uncategorized

Daha büyük 77.4kWh pil paketi

ile güncellenen Hyundai Ioniq 5, saf elektrikli Hyundai Ioniq 5’e küçük bir güncelleme verildi, menzil modelinin 73kWh pil paketi biraz daha büyük 77.4kWh birim için değiştirildi. Hyundai ayrıca birkaç isteğe bağlı ekstralar ve bazı süspansiyon ayarları getirdi.
Güncellenmiş Ioniq 5, Nisan ayından itibaren İngiltere’de sipariş verilecek ve ilk teslimatların 2023’te gelmesi planlanacak. Hyundai henüz yeni model için fiyatları ve özellikleri onaylamadı, ancak mevcut üzerinde küçük bir artış bekliyoruz. Car’ın 36.995 £ başlangıç ​​rakamı.

Hyundai Ioniq 5 Premium: Uzun Süreli Test İncelemesi

Hyundai ayrıca, yeni 77.4kwh pil paketinin eski ünite üzerinde olacağı aralıkta sıkı bir şekilde, otomobili homologasyon sürecinin son aşamalarından ittiği için eski ünite üzerinden geçiriyor. Bununla birlikte, EV’nin maksimum rakamını, şarj süreleri üzerinde sadece minimal bir etki ile 300 mil işaretine yaklaştırmak kesindir.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Giden 73kWh birim, Hyundai’nin 214bhp’lik tek motorlu elektrikli güç aktarma organlarıyla eşleştirildiğinde, tek bir şarjla 280 mile kadar kaplayabilir. Otomobilin 800 volt elektrikli mimarisi sayesinde, yeterince hızlı bir şarj cihazı bulabilirseniz, sistem yaklaşık 18 dakikada yüzde 80 şarj alabilir.
Hyundai, EV’nin dizisinin alt ucunda Ioniq 5’in 58kWh pilini sunmaya devam edecek. En temel versiyon, arka aksıdaki 168bhp’lik bir elektrikle güçlendirilmiştir ve şarj durakları arasında 238 mil kadar kaplayabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *