‘Jaguar Land Rover sahipleri, Mike Cross’a finansal bir minnettarlık yükümlülüğü borçluydu’

Her zaman otomobil ve kamyonlar tarafından her zaman heyecan duyuyoruz – ancak bu hafta, sürüşten hoşlandığımız her aracın yapıldığını, tasarlandığını hatırlatıyor ve insanlar tarafından kurulan. Eskiden Aston Martin ve Lotus’tan Matt Becker’in Jaguar Land Rover’ın yöntemine sahip olduğu ilginç haberlerden bu yana, İngiliz Brands’ın araç hedefleri direktörü Mike Cross’un da belirtisi ile birlikte gitti. Kapalı, emekli oluyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Crossy, sektörde anlaşıldığı gibi, 1978’de Land Rover’a bir ilerleme mühendisi olarak katıldı. Jaguar Land Rover ürünleri üzerinde çalışan 37 yıllık bir genel olarak toplandı, onları en sevdiği yollarda, genellikle İngiltere’de sayısız mil üzerinde geliştirdi (kesin yerleri açıklayamayız, ancak Kuzey Galler ve Fosse yönteminin uzanmaları rutin uğraktı).

Land Rover Leasing 2022 sunuyor

Mike, bu başlıkdakiler de dahil olmak üzere gazetecilerle de uzun saatler geçirdi ve son oturum açma ile giderken araçlar hakkındaki görüşlerini paylaştı. Covid-19 bu tür faaliyetleri kesintiye uğrattı, ancak katıldığım son oturumda açık ve dürüst bir konuşma yapabilirim, Mike o zamanki yeni savunmacıyı iyi cilalanmamış hale getirmenin zorluklarını ortaya çıkardı, otantik hissetmezse meraklısına. Çoğu araba ve kamyonun bir an önce yanlara doğru hareket edebilecek bir adam olmasına rağmen, odağının günlük sürüş sırasında her zaman aracın nihai sahibinin direksiyonun arkasından ne hissedeceğine sabit kaldığının kanıtıydı.
Nihayetinde, elbette, defans oyuncusu ve seyahat arasındaki tehlikeyi çiviledi – birçok Jaguar ve Land Rovers’da yaptığı gibi, sayısız rakipleri de bu alandaki oyunlarını yükseltmeye zorladı. Auto Reveal, Mike’a yıllar boyunca geçirdiği zamanla birlikte mike ve cömertlik için önemli bir finansal yükümlülük borçludur. Bununla birlikte, XE kullandıkları yöntemden veya evoque’lerinin en çok becerilerinden gerçekten yararlanan kasabadaki çarpmaları nasıl emdiği yönünde sayısız sayısız sahip.
En son Jaguar haberlerine ve burada değerlendirmelere göz atın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *