Yeni BMW 1 Serisi Facelift 2023 Lansmanının Önünde Casusluk yaptı

BMW 1 Serisi orta yaş yüz gerişi için hazırlanıyor ve yeni otomobil, kılık değiştirmiş ve bir kamyonun arkasında casus fotoğrafçılarımız tarafından bulundu. 2023’te giriş.
Yeni 1 serisinin ana özellikleri yoğun bir şekilde kapsanır, bu da BMW’nin otomobil için ince bir güncellemeden çok daha fazlasını planladığını ima edebilir. BMW’nin son tasarım yönünü takiben, 1 serisinin daha büyük bir ızgara ve çok daha agresif görünümlü hava girişleriyle bir ön uç reprofile alması mümkündür. Bu yeni güncellemeler, 1 serisinin ikinci nesil 2 Serisi Active Tourer’ınkine uyduğunu görecekti.

2022 satın almak için en iyi hatchback’ler

Mevcut BMW 1 serisi, bu nesil için yüksek performanslı M135i modelinde dört tekerlekten çekişli bir önden çekiş platformuna taşındı-kaputu kısaltan bir yer değiştirme. 1 Serisi ve 2 Serisi Active Tourer ile aynı platformu paylaşan X1 SUV, ön tekerlekten çekişte değişiklik yaptı ve bir plug-in hibrid motor ekleyen bir facelift’e sahipti.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

2 Serisi Active Tourer’ın ayrıca ek sürücü yardım özelliklerinin yanı sıra hafif hibrid teknolojiye ve iki eklenti hibrit seçeneğine sahip olduğu göz önüne alındığında, 1 serisi facelift’in ilk kez bir tür hibrid teknolojiye sahip olması kesinlikle mümkündür. 1 serisi aralığı, X1’deki 10kWh pille desteklenen kurulumuna dayanan bir eklenti hibrit motor seçeneği içerecek şekilde genişleyebilir. Bu, en az 30 mil sadece elektrik aralığı sağlayacaktır.
8

Bu hibrit seçenekler, yeni 1 serisi motor aralığında bir dizi üç ve dört silindirli benzin ve dizel motoru tamamlayacaktır. Platform tamamen elektrikli olma yeteneğine sahipken, 1 serisi bir BEV’nin henüz gelmesi pek olası değildir. M135i modeli performans amiral gemisi olarak devam ederken, BMW ayrıca 2020’de bu nesil 1 serisi için önden çekiş 128ti şeklinde ikinci bir yüksek performanslı varyantı tanıttı.
İçeride, Üçüncü Nesil 1 serisi, navigasyon ve tamamen dijital gösterge kümesine sahip 10.25 inç bilgi-eğlence ekranı ile standart olarak dahil edilen teknolojide iyileştirmeler gördü. BMW’nin sezgisel idrive sisteminin küçük güncellemeleri ile bu kesinlikle kalacaktır.
Yeni 1 serisinin görünümünü beğendin mi? Yorumlarda bize bildirin …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *