Yeni Peugeot 3008: 2017 SUV

Peugeot için fiyatlar, özellikler ve kapsamlı bir rehber, orijinal 3008 modelinin MPV’den esinlenen görünümünden uzaklaşan ve şık bir şekilde yer alan yeni bir SUV’yi başlattı. Yeni 5008’in altında oturacak crossover.
Otomobilin lansmanında Peugeot, Automobile Express’in yeni 3008’e özel erişimini onayladı-daha sonra sadece P84 kod adıyla bilinen-kuruluşun dışındaki herhangi bir bireyin onu görmesinden çok aylar önce. Yasal makaleler imzalandı ve vaatler verildi, böylece şirket için çığır açan (ve son derece önemli) yeni bir model olanın arkasındaki düşüncelerin bir kısmını görmenize izin verebiliriz.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Bu sayfalarda size yeni Peugeot 3008 için ayrıntılı bir rehber getiriyoruz. Onu yaratan insanlarla konuştuk, tasarım ve test aşamalarını takip ettik ve ileri teknolojisini ayrıntılı olarak araştırdık.
Peugeot’un yeni crossover’ında Fiull hikayesini almak için sayfanın sol üstteki veya sayfanın altındaki bağlantıları tıklayın …
• Yeni Peugeot 3008 İncelemesi
Youtube

Peugeot 3008: Fiyatlar ve özellikler
Peugeot 3008’in fiyatları, Ocak ayında bayiliklere çarptığında 21.795 £ ‘dan başlayacak ve Nissan Qashqai ve yeni yayınlanan koltuk ATECA gibi alternatiflerden çok daha pahalı hale getirecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *