Yeni 2021 Mercedes Citan Van, geliştirilmiş teknoloji ve elektrik gücü

Mercedes, yeni bir tasarım, çok daha fazla teknoloji ve tam elektrikli bir varyantla yepyeni, ikinci nesil Citan minibüsünü tanıttı. Renault Kangoo’ya dayanarak, Citan bu yıl Eylül ayında satışa sunulacak ve 20.000 € ‘dan (17.100 £) daha az fiyatlandırılacak.
Yeni Citan, yolcu otomobil akrabalarından çekilen yeni bir tasarım benimseyerek daha büyük Vito ve Sprinter modellerini içeren üçlü Mercedes minibüsünü tamamlıyor.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Önde, bir çift çubuklu radyatör ızgarasının yanında, daha düz bir yüzeye ve eskisinden çok daha ‘kas’ görünümü olan bir çift ince LED far var. Kanatlar esas olarak, asgari gövde çizgileri ile dayandığı Kangoo’yu yansıtır ve Citan, panel minibüsünde veya Tourer Guise’de kullanılacaktır. İkincisi, sürgülü arka kapılar, tam bir cam ve ikinci sıra koltuklar alır.
Citan, 4,498mm’de eskisinden daha uzundur ve 3.050mm’lik bir yük bölmesi uzunluğuna ve önceki modelden çok daha fazla taşıma kapasitesi sağlar. Kısa ve genişletilmiş dingil mesafesi versiyonları, yolcu ve kargo alanı arasındaki yük koyunu ayıran bir Mixto varyantı ile birlikte yolda.
Tourer modelleri, bir bagaj kapağı yerine bölünmüş arka kapılarla seçilebilir ve 60:40 bölünmüş katlanır arka koltuklara sahiptir. Panel minibüsünde ekstra yük alanı için katlanır bir ön yolcu koltuğu bulunur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *