Uncategorized

Kötü Brexit teklifi, İngiltere showroomlarından

çekilen araçların İngiliz alıcılarının Avrupa Birliği’nden ayrıldıktan sonra gelecekte showroomlarda seçim yapabileceğiniz daha az araca sahip olabileceğini görebilir.
Motor üreticileri Derneği ve tüccarlar genel müdürü Mike Hawes’a göre, hükümet en iyi Brexit anlaşmasını korumak için çalışmayı bırakırsa, bazı üreticiler sadece Birleşik Krallık’ta belirli tasarımlar sunmamayı tercih edebilirler.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• İngiltere Araç Pazarı Üretimi Üçüncü Ay Arka arkaya düşüş
Bu durumun merkezinde araç homologasyonu veya sertifikasyon sürecinin yeniden düzenlenmesi olacaktır. Şu anda İngiltere’deki tüm otomobil tipi onayı, Avrupa Tazminat Direktifleri’ne dayanan CAR Akreditasyon Şirketi tarafından getirilmektedir. Ancak hükümet, Avrupa’dan ayrılmamızı ele almak için müzakerelere başlarken, pazar bunun homologasyon süreci için ne ima ettiğini ve yankıların ne olabileceğini görmek için bekliyor.
Hawes açıkladı: “Brexit açısından, düzenleyici bir bakış açısıyla Avrupa’nın geri kalanıyla tipik bir yöntemi korumak önemlidir.
“Mümkün olduğunca çok sayıda pazarda uyumlu bir temel istiyoruz. Çok daha fazla çeşitlilik, üreticilerin özel bir pazar için bir arabayı homologlamaya yatırım yapma olasılığı daha düşüktür, özellikle de küresel olarak küçük bir pazarsa. ” Her yıl İngiltere’de 2,7 milyon otomobil sunulsa da, bu AB ve ABD’de sunulanların bir kısmıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *