‘Elektrikli araba şarjı EV’lere geçişe zarar veriyor’

Son olarak, büyük bir toplum İngiltere’nin EV şarjını iyileştirme planlarını yayınladı.
Sahneyi ayarlayacağım. EV şarjı ağrısız, kolay ve uygun fiyatlıdır – eğer evde yapabilir ve bir gecede daha ucuz (ucuz değil) elektrik tarifelerine dokunabilirseniz. Ancak, yoldayken ve acil ‘meyve suyu’ gerektiğinde, EV şarjı berbat. Genellikle ne ağrısız ne de kolaydır ve anlaşılmaz derecede maliyetli olabilir.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Bu son noktayı ilk alarak-aydınlatılmış, menü benzeri fiyat listeleri, tüm genel şarj birimlerinde ve çevresinde açıkça görüntülenmelidir. Tıpkı benzin ve dizel pompalar veya otopark ödeme ve ekran makineleri fiyatlarını açıklar (ve basılı makbuzlar sunar), tüm genel EV şarj birimleri de aynı şeyi yapmalıdır. Buna ek olarak, birimler ve çevresi, güvenlik, güvenlik ve rahatlık için uygun şekilde aydınlatılmalıdır.

İngiltere benzin ve dizel fiyatları: 5p vergi indirimi, pompalarda sadece 3p uzakta anlamına gelir

EVSTERİKTİKLİ BİR İngiltere kuruluşunun, EV nedenini tanıtmak ve açıklamak, altyapıyı yönetmek ve büyütmek ve suçlama noktaları ve bunları kullanmanın maliyeti hakkında ayrıntılar için yer olması ve yer alması için uzmanlar tarafından görevlendirilmelidir. 0-5 yıldız derecelendirme sistemi ile, şarj sitesi sahiplerini veya operatörlerini tesislerini daha temiz, daha taze ve daha çekici hale getirmeye teşvik edebilir.
Cep telefonları büyük ölçüde halka açık telefon kutularını veya kabinlerini öldürmeden önce, BT, sürücüleri düzenli muayene, bakım, onarım ve temizlik işi yapan küçük kamyonet filosu aracılığıyla onlara baktı. EV şarj şirketlerinin benzer ancak daha iyi bir sistemi benimsemesi gerekir. Ve kamuya, belirli sitelerin mevcut ve çalışma ekipmanı ile iş için açık olduğunu söyleyen şirketlere gelince, aslında ne çalıştığında ne de mevcut değilse – buna karşı bir yasa yoksa, kanlı olmalıdır.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *