Uncategorized

BP Chargemaster Elektrikli Otomobil ve Kamyon Şarj Ağı

Petrol Dev BP satın almak için İngiltere’nin en büyük elektrikli araç şarj cihazı tedarikçileri Chargemaster’ı satın almanın anlamına geldiğini ortaya koydu. Luton merkezli işletme, İngiltere genelinde 6.000’den fazla şarj noktası olan, evi, çalışma ortamını ve halka açık kurulumları kapsayan Polar Şarj Ağı’nı işletmektedir.
BP’nin şu anda İngiltere’de 1.200 dolgu istasyonu var ve önümüzdeki 12 ay içinde ön önsözlerinde sadece 10 dakikada 100 mil çeşitlilik sağlayabilen 150kW hızlı şarj cihazları da dahil olmak üzere ultra hızlı şarj cihazları sunacağını belirtiyor. Petrol işletmesi, 2040 yılına kadar İngiltere yollarında 2017’de yaklaşık 135.000’den 12 milyon EV olacağını tahmin ediyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• Şimdi satın alınacak en iyi elektrikli otomobil ve kamyonlar
Chargemaster’ın genel müdürü David Martell, “BP tarafından Chargemaster’ın satın alınması, İngiltere’de düşük karbon sürüşe doğru hareket halinde gerçek bir kilometre taşını işaretliyor. Chargemaster ekibini, staminason tarafından desteklenen yeni bir çağa ve BP ölçeğine götürmekten heyecan duyuyorum, bu da pazar lideri ortamımızı korumamıza ve çok çeşitli ilginç çeşitliliği desteklemek için Ulusal Kutup Şarj Ağını büyütmemize yardımcı olacak. Önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülen yeni elektrikli araçlar. ”
Teklif, 40.000 müşterisi olan Chargemaster’ı BP Chargemaster olarak yeniden markalaştıracak.
• Şimdi satın alınacak en iyi plug-in hibrid otomobiller ve kamyonlar
BP Downstream BP genel müdürü Tufan Erginbiljik şunları söyledi: “İngiltere’nin önde gelen yakıt perakendecisinin yanı sıra en büyük şarj şirketi BP Chargemaster, ülkenin artan sayıda elektrikli araç sahibi için gerçekten farklılaşmış bir teklif sunacak.
“Hızlı ve pratik şarjın elektrikli araçların başarılı bir şekilde benimsenmesini desteklemek için önemli olduğuna inanıyoruz. BP’lerin yanı sıra Chargemaster’ın tamamlayıcı uzmanlığını entegre etmek, deneyim ve varlıklar, İngiltere genelinde BP alanlarında hızlı ve ultra hızlı şarj sunmanın yanı sıra BP’nin düşük karbondan önde gelen enerji tedarikçisi olmak için önemli bir adımdır. araçlar, yolda veya evde. ”
BP Chargemaster’ın doğumu, İngiltere’deki elektrikli otomobil ve kamyonların artmasında önemli bir anı işaret ediyor mu? Yorumlarda anlayalım …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *