Honda CR-V: Tüm detaylar

Honda, yeni, dördüncü nesil CR-V’yi ortaya çıkardı ve Ford Kuga ve Nissan Qashqai gibi crossover liderleri ile mücadele etmekle suçlanıyor. Otomobil açıklaması, her zamankinden daha verimli, işlevsel ve yetenekli olan otomobilin gizli bir önizlemesi sağlandı.
Sargılar ilk olarak geçen yıl Los Angeles Motor Fuarı’nda yeni CR-V’den çıktı, ancak bu Ekim ayında İngiltere bayiliklerinde ortaya çıkan sürüm son derece farklı olacak.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Yeni başlayanlar için, ön tarafta yeni bir üç çubuklu ızgara ile daha cesur bir görünüm kazanıyor. Avrupa CR-V de aynı şekilde, paketten çıkmasına yardımcı olmak için daha derin bir vücut şekillendirmeye sahiptir. Şekil, eskisinden çok daha aerodinamik, sürüklenmeyi yüzde 6,5 oranında azaltır, bu da arabaları ve kamyonu hareket halinde huzurlu hale getirmelidir.
Yeni gelen mevcut CR-V’den 30 mm daha düşüktür, ancak Honda zemini azaltarak otomobilin cömert iç alanını korumuştur. Bu, altı metrelik yolcular için büyük bir bot ve uygun arka tavan odasını gösterir.
İç mekanın en önemli özelliği, arka koltukların bir kolun temel çekimi ile katlanmasını sağlayan ustaca bir oturma sistemidir. Yaratıcı operasyon koltuk köpeklerini kaldırır ve onları zemine gömürken, koltuk başlıklarını katlar ve tek bir hareketteki sırtlıkları azaltır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *