Pop-up ChargePoints Metropolitan elektrikli otomobil ve kamyon sorunlarını düzeltin

EV’lerini sokakta park etmek zorunda olan elektrikli otomobil ve kamyon sahiplerine evde şarj etme yeteneğini sağlamak için yeni bir pop-up şarj noktası oluşturuldu. .
Son yıllarda halka açık EV şarjının yanı sıra evde mükemmel sıçramalar olmasına rağmen, EV sahipliğine yönelik en büyük zorluklar, İngiltere hanelerinin yüzde 43’ünün – sekiz milyon otomobil ve kamyona ve kamyonetlere eşdeğer – gerçeğini sürdürüyor. bir araba yoluna erişim sağlayın.

En İyi Elektrikli Arabalar ve Kamyon Şarj Noktası Tedarikçileri 2022

Kaldırımlar arasında takip edilen ipuçları tehlikeli olmanın yanı sıra, devlet suçlama hibeleri için uygun olmayan herhangi bir cadde dışı otomatik park yeri olmadan, metropol EV şarjı, İngiltere’nin elektrik geçişini sağladığı için uzun zamandır önemli bir sorun olmuştur.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Şimdi, Metropolitan Electric adlı bir İngiliz başlangıç ​​firması, Kerbside’a kurulabilen bir pop-up ChargePoint üretti. Chargers, 7kW şarj oranı sağlar ve ayrıca konut sokaklarının yüzde 90’ı için uygun olduğu belirtilir.
Chargers, bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla çalıştırılır ve sadece gerektiğinde kaldırımdan çıkarılır ve yürüme yollarını diğer zamanlarda bırakır. 7kW oranları, çok sayıda kamu hızlı ve hızlı şarj cihazına kıyasla oldukça düşük olsa da, birimler bir gecede kullanılmak üzere oluşturulur ve anlamlı miktarlarda elektrik sağlamak için yeterli zaman sağlar. Benzer şekilde, konut yerleşimleri EV sahiplerinin sık sık toplanabileceğini gösterir.
Oxford’daki Şarj Cihazları, Şehir Konseyi ile birlikte, yakın zamanda sona erdi ve Chargers, ev veya arkadaşlara önerip önermedikleri sorulan sakinler tarafından beş kişiden 4,3’ü olarak derecelendirildi.
Oxford Belediye Meclisi’nden Meclis Üyesi Tom Hayes, şehrinin duruşmalara katıldığını “heyecanlandırdığını” belirtti: “Gelecekte Pop-Up Street şarjının nasıl kurulduğunu ve aynı zamanda bir sonraki adımları tam olarak görmeye çalışıyorum. Metropolitan Electric. ”
Metropolitan Electric’in kurucu ortağı Olivier Freeling-Wilkinson şunları söyledi: “Sadece EV sürücülerinin değil, tüm sakinlerin sokaklarına bir şarj merkezinin kurulmasıyla ‘çok mutlu’ olduklarını keşfetmekten heyecan duyduk, pop-up’ı doğruladı. Elektrikli araçlar için cadde şarjında ​​bir atılım olarak hub fikri. ”
Deneme katılımcılarından Joanna Spencer şunları ekledi: “Gerçekten ustaca bir konsept – Büyükşehir elektrik merkezi tamamen sağduyulu, aynı zamanda şarj etme hizmetini gerçekten stressiz ve uygun hale getiriyor. Umarım pop-up Chargers her sokakta yaygınlaşmıştır. ”

Şimdi satışa sunulan en iyi elektrikli otomobiller ve kamyonlar nelerdir? Bu bizim ilk 10’umuz …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *