Uncategorized

Yeni Bentley SUV, 2025’te geldiğinde markanın ilk tamamen elektrikli otomobili olacak

Bentley, 2025’te ilk tam elektrikli otomobilini başlatacak ve bunu her yıl 2030’a kadar yeni bir tamamen elektrikli modelle takip edecek, marka var onaylanmış. 2025 ve 2030’un sonları arasında tanıtılan bu beş yeni EV’nin yanı sıra, İngiliz firması da bu yıl beş yeni hibrit otomobil başlatacak ve elektrifikasyon stratejisini hızlandıracak. Her Bentley 2026 yılına kadar en azından bir plug-in hibrit olacak ve 2030’dan itibaren tamamen elektrik olacak.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Bu beş yeni elektrikli otomobili desteklemek için 2,5 milyar sterlin yatırım sağlayan Bentley, EV üretimi için son teknoloji ürünü bir tesis olmak üzere mürettebat fabrikasını yenileyecek.

Yeni Bentley Bentayga Hybrid 2021 İncelemesi

Özel görüntü önizlemelerimiz Bentley’nin ilk tüm elektrikli modelinin nasıl görünebileceği ve markanın son Beyond100 teknik güncellemesinde konuşan şirket CEO’su Adrian Hallmark şunları söyledi: “Tıpkı 2003’teki Continental GT’nin bir oyun değiştirici, bir segment şekillendiricisi olduğu gibi, İlk Bentley’i EV olarak inşa etmek sadece bir segment oluşturmayı ve şekillendirmeyi planlıyoruz. Bir oyun değiştirici yapmayı hedefliyoruz. ”
Markanın şu anki dizisi ve Hallmark’ın gelecekteki mevcut modellerin zamanında mevcut modellerin yerini alması hakkında daha fazla yorum göz önüne alındığında, bu, Bentley’nin ikinci yüzyılına iş dünyasına girerken marka için yeni bir çığır açmaya işaret ediyor.
Birçok olası aday, Bentley’nin spor, lüks bir marka olarak değerlerini eşleştiren daha yüksek sürüş otomobil. VW Group ortağı Audi ile teknik sinerjilerle, bu model Audi ve Porsche tarafından ortaklaşa geliştirilen ve 800V elektronik mimariyle donatılmış PPE platformuna dayanabilir. Yine de Bentley’nin elektrikli otomobillerinin hepsinin aynı platformu kullanmayacağı düşünülürken, markanın tüm EV’leri Crewe’de geliştirilecek ve geliştirilecek.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *