Hafif-hibrid BMW 3 Serisi, X3 ve 2020 tanıtım

için X4 Set BMW, 3 Serisi Salon’un yanı sıra X3 ve X4 SUV’larının hafif hibrit varyasyonlarını sunacağını açıkladı. Açıklama, markanın 2019’da CO2 emisyonlarında yüzde 20’lik bir azalmaya ayrıldığı üç aylık güncellemesinde doğrulandı. Benzer teknoloji de bu yılın 1 serisinde gösterildiği için benzer teknoloji.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

48 volt hafif hibrid sistem, geçen yıl sonbahardan bu yana giriş seviyesi 5 serisi dizelinde ortak olarak sunuldu. BMW’nin 187bhp’lik turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli dizel motorunu kompakt bir pil paketi ve hızlandırma altında ekstra 11bhp kadar sağlayan entegre bir başlangıç ​​üreticisi ile birleştiriyor.
99mph’nin altındaki hızlarda yer alırken, hafif hibrid sistem yanma motorunu yakıt ekonomisinin yararına çıkarır. İnovasyon benzer şekilde, 9mph veya daha düşük hızlardan yavaşlarken motoru kapatır ve pil paketini ücretlendirmek için frenlenirken toplanan kinetik enerjiyi kullanır.
Hafif hibrit dizel güç aktarma organı, önümüzdeki yıl firmanın “20D” rozet modellerinde BMW’nin geleneksel 2.0 litrelik dizel motorunun yerini alacak. Güncelleme, Alman markasının, yaklaşan tamamen elektrikli IX3 SUV ve hidrojen-elektrik X5 ile birlikte giderek katı emisyon düzenlemelerini karşılamasını sağlayacak.
3 Serisi aralığının başka yerlerinde, 318i, daha güçlü bir 156bhp 2.0 litrelik dört silindirli ünite için üç silindirli benzinli motorunu attı. 1 serisi hatchback, Ocak ayından bu yana 187bhp 2.0 litrelik bir dizel motorla sunulurken, bu yılın sonlarına kadar hafif hibrid yardım almayacak.
Hafif-hibrit nedir? Daha fazla keşfetmek için kardeş sitemize giderek girin …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *