Uncategorized

Renault Laguna dönüşü beklenmedik

Renault, Laguna’nın İngiltere’den iyilik için gitmiş olabileceği en büyük ipucunu bıraktı.
Renault, İngiliz menzilini düzene koyduğu için model 2011 yılı sonunda Espace ve diğer yavaş satıcılarla birlikte baltalandı.
Ve boru hattında yeni bir Laguna olmasına rağmen, buraya gelmesi pek olası görünmüyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

İngiltere patronu Ken Ramirez, “Bunun bir öncelik olmadığını söylemeliyim,” diye itiraf etti İngiltere patronu Ken Ramirez. “Tam bir menzile sahip olmanız gerektiğini düşünmüyorum.”
Renault’un İngiltere’de yüzde beş büyüme sağlama planı, 2015 yılında Clio, Captur ve yeni bir megan büyüklüğünde C segmenti geçişinin kilit modellerine odaklanacak.
• Renault Megane SUV
İkincisi, Ramirez şunları söyledi: “Megane için farklı bir platform olacak, farklı bir isim – captur için daha büyük bir kardeş olacak.”
Ramirez, pazarın süpermini, süpermini-SUV ve kompakt SUV alanlarının satış açısından en önemli olanı olduğuna dikkat çekti. Buna karşılık, Laguna’nın yarıştığı salon sınıfı “en hızlı düşüyor”.
SUV’lerin yavaşlama belirtisi göstermeyen popülaritesi ile Laguna’nın dizideki yerinin, görünüşte çok daha SUV benzeri olacak yeni Scenic ve Grand Scenic tarafından alınması muhtemeldir.
• Frankfurt Motor Show 2013
Ramirez’in Laguna hakkındaki yorumları, konsept formunda Frankfurt Show’da görünen Espace’nin sağdan sağa çıkmayacağı haberinden devam ediyor, bu yüzden İngiltere’ye de geri dönmeyecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *