Volvo XC40 Yöntem

Little SUV’lerin deseni, yavaşlamanın bir göstergesi göstermez ve Volvo, arzu listesine bir tane eklemek için mevcut üreticedir. Yeni gelen, XC60’ın yanı sıra XC90’ın (bu yılın ilerleyen saatlerinde değiştirilir) sırada yer alacaktı.
Volvo’nun yeni CEO’su Hakan Samuelsson, “Bu kesinlikle çekici bir segment” dedi. “V40 kros (yukarıda resmedilmiştir) bu segmenti ele almaya başlıyor, ancak belirli bir XC40 için kesinlikle alan var.”
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

“Estates’ten SUV’lara, özellikle kadınlarla garantili bir adım var, bu yüzden bu segmentte olmamız gerekiyor. XC tasarımları, güvenlik resmimiz, harika görünümlü tarzın yanı sıra bireysel dostça olmakla tamamen uyumlu.”
Volvo, XC40’ı önümüzdeki birkaç yıl içinde pazara sunarsa, mevcut V40 ile aynı temelleri kullanacak, ancak Samuelsson zaten yeni nesil V40 için önceden planlıyor.
“Yeni ölçeklenebilir sağlık kulübü platformumuz yeni XC90’ın yanı sıra 60’ın yanı sıra 70 ile tüm yeni tasarımları destekleyecek, ancak daha küçük V40 için farklı bir şey gerektireceğiz.” “Bunun için herhangi bir tür başka üreticiyle hesaplanmış bir ortaklık yazmayacağız, ancak örneğin Çinli ortağımız Geely ile öğeleri paylaşabiliriz. Paylaşılan platformlar büyük karmaşıklık ekler, bunu evde yapmak çok daha kolaydır.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *