Volkswagen Golf R Estate Spied

Bir Volkswagen Golf R arazisi, bu görüntülerin kanıtladığı gibi çok uzak olmayabilir. Casuslarımız tam golf r triminde gizlenmemiş bir emlak prototipi yakaladı.
Gördüğünüz gibi, Golf R Estate, ızgarada bir krom çubuğundan biraz daha fazlası, daha büyük tekerlekler ve ayırt etmek için birkaç iyi yerleştirilmiş R rozeti ile sıcak kapakın sade tasarımını taşır.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Genişletilmiş arkanın yanı sıra, en dikkat çekici ilaveler, Golf R’nin dört egzoz kurulumu yerine çift eliptik kuyruk borularıdır. Ayrıca, otomobil üretime girerse, R arazisinin arka plakasının tampondan yukarı hareket ettirileceği görülüyor.
Bu yılın başlarında üçüncü nesil Golf R’yi ICE’de test ettik ve mülk, Golf GTI’nın kapakta bulunan 2.0 litrelik TSI benzinli motorunun aynı yeniden işlenmiş versiyonunu sunacak ve Audi S3 eşleşen 296bhp ve 380nm tork üretecek.
Tek bir 4Motion rozeti, bize VW’nin dört tekerlekten çekiş sisteminin, Golf R Hatch’in altı vitesli manuel veya 5.0 ile 5.4 saniyelik 0-62mph süresine yakın bir yer olan hatchback’ten geçtiğini söylüyor. Saniyeler 1.415 £ altı vitesli DSG kutusunu tercih ederseniz.
DSG versiyonu hala 40mpg’nin biraz üzerinde geri dönmeli ve 160g/km C02’nin biraz altında yayılmalı ve manuel yönetimin 38mpg ve 167g/km CO2’ye daha yakın olması gerekir.
Hafif bir performans kaybı karşılığında, daha uzun süre daha geniş bir iç mekandan yararlanacak ve koltuklar yukarıda yaklaşık 220 litre ekstra bagaj alanı ve arka koltukları katlarsanız Golf R’den 350 litre daha fazla sunmalıdır.
Şu anda, VW UK’den otomobilin üretim planında olduğuna dair bir kelime yok, ancak test dönemi iyi gider ve finansal durum yükselirse, bu yılın sonuna veya 2015’in başlarında showroomlara ulaşmasını bekleyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *