Uncategorized

CLS 63 Spencer Hart

Mercedes ve Lüks Erkek Giyim Markası Spencer Hart tarafından çekim freni, bu hafta Londra Koleksiyonları: Men Fashion etkinliğinde yeni bir işbirliği duyurdu. İki firma, Spencer Hart’ın yaratıcı yönetmeni Nick Hart tarafından tasarlanan Spencer Hart’ın CLS 63 AMG atış frenini gösterdi.
Otomobil, Mercedes’in AMG Performans Stüdyosu ve ısmarlama seçenek hizmeti için bir vitrin olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, Spencer Hart’ın CLS 63 AMG çekim freni, müşterilerin sipariş vermesi için hazır olacak.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

CLS63’ten farklı özellikler, Nick Hart Midnight Blue – Spencer Hart’ın imza rengi olan – bir renk içerirken, tipik olarak krom olan dış özellikler artık daha koyu, çok daha sade bir kaplamadır.
İçeride, CLS koltuklarda çikolatalı kahverengi İtalyan deri, kontrastlı mavi dikiş ile – görünüşe göre Londra’nın Brook Caddesi’ndeki Spencer Hart’ın amiral mağazasından, özellikle özel ceviz panelli kişisel alışveriş alanı olan ‘Vault’ yer alıyor.
İşbirliği hakkında konuşan Spencer Hart’ın yaratıcı direktörü Nick Hart, “Mercedes-Benz ile bir otomobil projesinde çalışmak doğal bir uyum görünüyordu. Her zaman markanın hayranı oldum ve benzersiz bir şekilde Spencer Hart olan ve sonuçta şaşırtıcı bir şey yarattım, hem Spencer Hart hem de Mercedes-Benz’in mutlu olduğu bir şeyle sonuçlandı. ”
Mercedes, Taste Taste Unutmuş Otomobil-Smart Forjeremy-dahil olmak üzere Tasarım Firmaları ile daha önce ortaklık kurdu, ancak Spencer Hart Link-Up, markanın bir İngiliz tasarım markasıyla ilk işbirliği.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *