Uncategorized

Hotter 2018 Aston Martin DB11 S Yolda Tanımlanan

Aston Martin’in yeni DB11’i, süper otomobiller kadar taze, ancak ayrıca ilerleme zaten daha hızlı ve çok daha hızlı bir şekilde doruğa ulaşacak yöntem altında sonraki yıl için.
2018’in ikinci yarısında beklenen bu casus atışlar, Bentley Continental Supersports rakibinin halka açık yollardaki adımlarıyla konulduğunu gösteriyor. Bunun normal bir DB11 olmadığı hediyeler, arkada belirgin bir değişiklik olmasına rağmen, genişlemiş ön hava girişleri, tıknaz ayırıcı ve daha düşük duruş içerir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• En İyi Spor Araçları 2017
Temel DB11 zaten 600bhp pompalar ve önceki Aston’un tasarımlarının ne kazandığını anladığı göz önüne alındığında, mühendislerin ikiz turbo V12 motorundan 50bhp kadar ek bir şey yakalayacağını varsaymak uygundur. Bu performans için büyük bir fark yaratmayacak olsa da, 700bhp Bentley Arch rakibine ivmeyi biraz daha iyi getirmelidir.
7

Bununla birlikte, şaside çok daha belirgin değişiklikler bekliyoruz, ancak bu prototipin azaltılmış süspansiyonu bunun kanıtıdır. Yaylı ince ayarlar ve damper oranları virajlarda daha keskin hissetmesini sağlamalıdır, ancak platformdaki daha güçlü frenler ve ağırlık tasarrufu prosedürleri olabilir.
Fiyatlandırma ayrıntıları doğrulanmamıştır, ancak temel araç 155.000 £ olarak fiyatlandırılırken, DB11’in 180.000 £ ‘lık işaretini ihlal ettiğini görmek için şok olmaz. Arabanın tanıtım tarihine daha yakın çok daha fazla ayrıntı anlayacağız.
Casus çekimlerimizde görüldüğü gibi Aston Martin DB11’lerin görünümünü seviyor musunuz? Bize yorumlarda söyleyin!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *