Uncategorized

Londra’nın Van Scrappage Planı sona erdi

Van sürücülerin araçlarını hurdaya çıkarmak için 7.000 £ ‘a kadar kullandığını gören Londra Van Scrappage şeması sona erdi.
Plan, Şubat 2019’da Londra For London (TFL) tarafından tanıtıldı ve Van sürücülerinin Euro 6 uyumlu bir alternatif için Euro öncesi 6 dizel endüstriyel otomobillerinde – genellikle 2015’ten önce yapılanlar – ticaret yapmalarını sağladı.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• Londra Ulez, 2021’den fazla finansmanı kapsayacak şekilde
TFL’nin Şehir Planlaması Direktörü Alex Williams şunları söyledi: “Van hurdalık planı, Micro’ya yardımcı olmada son derece başarılı oldu ve küçük hizmetler daha yaşlı, daha temiz alternatifler için çok daha kirletici otomobiller hendek.
“Şimdi, Van sahiplerinin Londra’nın toksik havasını temizlemede rollerini oynamalarını desteklemek için 30 milyon £ ‘dan fazla şey ayırdık ve bunun sonucu, başkentteki daha temiz kamyonetlerin oranında önemli bir destek.”
• Satışta en iyi büyük panel kamyonetleri
Plan, Londra’nın merkezi alanını tıkanıklık ücreti bölgesi ile aynı alanla kapsayan ve Euro 4 Pre-Euro öncesi sürücüleri gören Londra Ulez’in (Ultra düşük deşarj bölgesi) tanıtımı beklentisiyle tanıtıldı. 6 dizel otomobil, 15 £ tıkanıklık ücretinin üstünde her gün 11,50 £ tahsil edildi.
26 Ekim 2021’den itibaren, günün 24 saati, haftanın yedi günü yürürlükte olan Ulez, Kuzey içindeki Londra’nın yanı sıra Güney dairesel yollarını kapsayacak şekilde genişleyecek.
Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan kısa bir süre önce ağır araçlar için hurdaya çıkarılan araç başına 15.000 £ sunacak yeni bir hurdaya planı açıkladı. 100’den fazla hizmet, plana olan ilgi oranlarını önceden tescil ettirmiştir.
Williams şöyle devam etti: “Gelecek yıl Londra çapında düşük deşarj bölgesi için gereksinimlerin sıkılaştırılmasının önünde, artık kalma fonlarımızı ağır araçları hedefleyen yeni bir plana odaklıyoruz.
“Mevcut hurdaya çıkarma planı, Londra’nın pandemi iyileştirmesinin merkezinde bulunanlar için yardım sağlamaya devam eden yardım minibüsleri için sunulacak. Ekstra finansman güvence altına alınırsa, minibüsler için hurda işlem planını yeniden açmanın mümkün olup olmadığına bakacağız. ”

Londra için bir minibüs hurdası planının harika bir fikir olduğuna inanıyor musunuz? Aşağıda anlayalım …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *