Watchdog: Sahibi Arabaları ve Kamyonu Çekmek İçin Çok Geç ”

Yeni bir araba ile ciddi sorunlarınız varsa, onu geri çevirebileceğiniz iyi anlaşılmıştır. Ancak bu süreçte bir zaman sınırı var mı? Tam bir yıl önce bir koltuk elhambra’nın sevkiyatını alan Kevin Palmer’ın yarattığı endişe bu.
Arabalar ve kamyon otomatik park kamerasını kaçırıyordu. Bayilik, Japon tsunamininden beri bir unsur arz sorunu olduğunu ve daha sonra hızlı bir şekilde takılabileceğini belirtti. Kevin MPV’yi ve gecikme için 200 £ ödemeyi aldı.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Şubat ayında, kamera ve kamyonun yanı sıra kamyonun yanı sıra teklif edildi. Kevin, Spalding, Lincs’ten.
Hem bayiliğin yanı sıra koltuk müşteri bakımı, ödeme alabileceğini veya arabayı geri çevirebileceğini ve Kevin’in ikincisini seçtiğini belirtti. “Koltuktaki kadın, bayilik yöneticisinin beni seslendirmesini sağlayacağını belirtmeye devam etti, ancak asla olmadı” dedi. Aldığım tek şey, bunun farkında olduğu gibi, yeni bir araba ve kamyon emredildiğine dair güvenceydi. ”
İki ay sonra, Kevin’e yedek otomobil olmayacağı ve 1.000 £ tazminatı olabileceği söylendi. Bir broşür yanlış baskısı olduğu ve seçtiği arabalar ve kamyonla kameraya sahip olamadığı konusunda bilgilendirildiğini belirtti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *