Uncategorized

Alpine Rozetleri Giymek İçin Yaklaşan Hot Renault Tasarımları

Yeni Renault CEO’su Luca de Meo, gelecekteki sıcak Renault tasarımlarının Alpine rozetleri giyeceğini ve Fransız işinden yeni nesil sıcak tasarımların ufukta olduğunu doğruladı.
De Meo, Automobile Express’e verdiği demeçte, “Cupra ile yaptığım gibi, Alpine markası ve bazı Renault modelleri arasında bir temas noktası keşfedeceğim” dedi. “Bu konuda güvenilir olmalıyız, bu yüzden bunu Kangoo veya Espace ile yapmayacağım – bunu markanın konumlandırmasını şekillendiren şeylerle yapacağım.”

BMW M2 CS vs Porsche 718 Cayman GTS vs Alpine A110 S

Bu, şu anda dizilişinde sıcak bir Renaultsport versiyonu olmayan yeni Renault Clio’nun, yeni alt markayı elde eden ilk Renaultlardan biri olabileceğini gösterebilir ve Captur, potansiyel olarak bir rakip yaratmak için buna uymaya uygun olabilir. Yeni Ford Puma St.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

De Meo, Alpine’i mevcut Renault F1 Team Genel Müdürü Cyril Abiteboul tarafından yönetilen yeni bir hizmet sistemi olarak kuruyor. F1 ekibini (2021 sezonu için Renault’dan yeniden markalı alpin olarak yer alacak şekilde), Renaultsport Mühendislik Hizmeti (De Meo tarafından şaka yoluyla “son derece özel şeyler yapan bir kabile” olarak tanımlanır) ve ayrıca Alpin markası.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *