Yeni Renault Symbioz Concept, evinizin

bir uzantısıdır Renault, bu yılki Frankfurt Motor Fuarı’nda kapakları geleceğe bakan yeni bir konsept otomobilden çekti. Symbioz, 2030 yılına kadar otomobil üreticisinden ne bekleyeceği daha önce dördüncü düzey özerkliğe sahip elektrikli, dört kapılı bir elektriklidir.
Renault, ‘birlikte yaşamak’ için eski Yunan kelimesinden türetilen Symbioz’un eviniz için “modüler ekstra oda” olarak kullanılabileceğinden sadece ulaşımdan çok daha fazlası olduğunu iddia ediyor. Fransız markası, arabayı evin farklı katlarına yükseltebilecek ve indirebilecek hareketli bir platformun resmini boyar, örneğin bir çatı sistemi terasına oturmak için küçük bir gevşeme alanı sunar.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

• 2017 Frankfurt Motor Fuarı’ndan en son haberler
4.7 metre uzunluğundaki konsept, büyük bir aile otomobilinin büyüklüğündedir, ancak Renault, geleneksel bir üç kutu otomobilin üzerinde ve üstünde alan seviyeleri sağladığını vaat ediyor. Dış, görünüşe göre “mimar tasarlanmış bir eve benziyor”, otomobilin üst kısmı pratik olarak tamamen camdan yapılmış ve modern bir emaye işlemi kullanılarak alt gövdeye bağlanıyor.
23

Karbon fiber gövdesinin alt kısmı, büyük boy tekerlekler, geniş bir omuz çizgisi ve bir ön uç Renault’un mevcut aile yüzünün aşırı bir versiyonunu gösteren çok daha şişmiş. Kapılar özellikle benzersizdir, merkezi sütun olmadan, intihar konfigürasyonunda açılan ana çerçeveler ve cam üst kısmı bir bölüm olarak kaldırılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *