Mercedes Cla sızdı

Bu, bu ayın ilerleyen saatlerinde Detroit Motor Show’da otomobilin çıkışından önce internette sızan bir dizi fotoğrafta maruz kalan Mercedes CLA.
Beklendiği gibi, CLA’nın üretim versiyonunun stili, geçen yıl Pekin Motor Fuarı’nda gösterilen Mercedes’in Idea Style Coupe’den büyük ölçüde çiziyor. Bununla birlikte, gösteri otomobilinin 21 inç alaşımlarının yanı sıra, araç bekleme modundayken kırmızı parlayan dikkate değer farlar tonlandı.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, CLA da aynı şekilde, CLA’nın aynı MFA küçük araç cephesini ve dört tekerlekten çekiş platformunu paylaştığı en son Mercedes A-Serisi ve B sınıfı tasarımlara yakın bir benzerlik taşıyor.
Bununla birlikte, CLA önden arkaya doğru çalışan bir çift çıkıntılı bir kaput ve otomobilin kanatını akan alt kırışıklık A sınıfında olduğu gibi başlamıyor.
İçeride, iPad mini benzer merkezi ekranı ve SLS’den ilham alan hava delikleri A sınıfından da taşınır.
Resimdeki CLA, geniş hava alımlarına sahip daha agresif bir ön tampon, bejeweled ön ızgaranın yanı sıra SLS Supercar’da olduğu gibi genişlemiş Mercedes logosundan uzanan tek bir çubuk ekleyen AMG Sport Spec’de.
Tüm detaylar, 14 Ocak’ta başlayan Detroit Motor Fuarı’na çıkacak. Mercedes’in motor dizisinin üç benzin ve üç dizel motor, altı vitesli el kitabı veya yedi vitesli çift debriyaj şanzımanının yanı sıra ön veya dört tekerlekten çekiş içereceğini doğrulamasını bekliyoruz.
A sınıfı gibi, CLA da aynı şekilde dört tekerlekten çekişli bir CLA 45 AMG modeli ortaya çıkaracak. Rutin CLA çeşidinin yaz aylarında İngiltere’de satışa çıkması bekleniyor ve maliyetler yaklaşık 23.500 £ ‘dan başlıyor ve bu da onu gelecek BMW 2 Serisi coupe ile rekabet ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *