Uncategorized

İngiliz Sigortacılar Birliği’ne (ABI) göre, sürücülerin bir yıl geçirmesi gerekir

yeni sürücüler lisans almadan önce araba kullanmayı keşfetmek için en az bir yıl geçirmelidir.
Gece sürüş sokağa çıkma yasağı ve yeni sürücüler için daha düşük bir içecek sürüş limiti ile sistemin toplam yükseltilmesini istiyor.
ABI Genel Müdürü Otto Thoresen şunları söyledi: “Özellikle 17 ila 24 yaş grubu arasında, yollarımızdaki genç yaşamların trajik coşkusunu azaltmak için radikal eyleme ihtiyaç var.”
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

ABI, genç sürücülerin güvenliğini sağlama yönteminin, altı aylık bir süre boyunca yakın zamanda nitelikli sürücülere sınırlamalar getirecek bir lisans planı sunmak olduğuna inanıyor.
Onların saat 11.00 arasında sürmelerini yasaklamanın yanı sıra sabah 4’ü de yasaklamanın yanı sıra, kan-alkol seviyelerine sıfır tolerans yaklaşımına sahip olmanın yanı sıra, plan da tam olarak kaç yolcu taşıyabileceklerini sınırlayacaktı.
ABI aynı şekilde, kısıtlı gerçek dünya sürüş deneyimine sahip kursiyerlerin testlerini geçtiğini gören yoğun sürüş programlarına yasak görmek istiyor.
Thoresen şunları söyledi: “Bir araba ve kamyon potansiyel olarak ölümcül bir silahtır ve genç sürücülerin sürüş tehlikeleri ile daha iyi teklif vermelerine yardımcı olmak için daha fazlasını yapmalıyız. Genç sürücülerin güvenliğini artırmak da aynı şekilde daha düşük motor sigortası kapsam maliyetleriyle ilgilenecekleri anlamına gelecektir. ”
ABI’ye göre, yakın zamanda nitelikli sürücüler orantısız kaza nedeniyle sorumludur. 18 yaşında bir çocuk 48 yaşındaki bir çocuktan üç kat daha fazla bir kaza içinde. Otomobillerde ve kamyon kazalarında öldürülen sürücülerin üçte biri 25 yaşın altındadır.
Tekliflerden ne yapıyorsunuz? Son zamanlarda nitelikli sürücülere uygulamak mantıklı mı? İnsanlar yeteneğe bakılmaksızın en az bir yıl öğrenmek zorunda kalmalı mı?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *