Uncategorized

“Bir arabaya sahip mi? Şimdi sunma zamanı”

En son beşinci vites serisi televizyonda. Arkamızda neredeyse yirmi yıllık şovumuz var, bu sefer arabalar ve kamyon yıldızı Jason Plato’nun yanı sıra eski F1 sürücüsü Karun Chandhok ile birlikte, şeyleri biraz değiştirdik.
‘Şarjlı’ kelimesini programın adına ve bunu yaparken, elektrik, hibrid ve hidrojenle çalışan makinelere odaklanan ilk TV şovu haline geldik.

Dünya çapında çip sıkıntısı tarafından tetiklenen araba piyasası hasarından kaçınılmış olabilir

Ama endişelenen benzin başlıkları değil! Hala, şimdi elektrikle çalışan dönüştürülmüş 1996 Land Rover ile çekilen test ile vurgulanan benzin ve dizel dünyasını kontrol ediyoruz.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Tepeler, aşağı kayalar ve su ile birlikte, elektrik makinesinin büyük gücü (450bhp), pürüzsüz teslimat, kolay çekiş sistemi ve tamamen batık olma yeteneği daha üstündü. Öyleyse, şimdiki otomobillerimizi ve kamyonlarımızı elektriğe dönüştürmek ve showroomlardaki yeni parlak şeyleri atlamak için hepimiz acele etmeliyiz?
Hayır, bir yakalama olduğu için. Bir para yakalama. Şu anda, 10 yaşındaki bir Landy’yi yaklaşık 25.000 £ karşılığında satın alabilirsiniz-ve bir fiş kullanıcısına dönüştürmek için 90.000 £ daha ihtiyaç duyarsınız. Göz sulama sayıları.
Yani, belki de mevcut arabalarınız ve kamyonunuzla bitirmek için en iyi şey bunu sunmaktır. Ancak, yeni bir tane ile değiştirmek istiyorsanız, dünya çapındaki çipler için zincirdeki gecikmelerde element gerektireceksiniz. İngiltere’nin çok popüler otomobillerinden biri olan Ford Fiesta, sizi son derece uzun bir kuyrukta beklediğini görecek. Yeni bir Land Rover Defender mı istiyorsunuz? Noel 2022’den önce görmeniz pek mümkün değil.
Ancak, arabalarınızı ve kamyonunuzu ikinci el pazara sunmak istiyorsanız, kar alma olasılığı ile zengin seçimlere sahip olacaksınız. Bunlar eşsiz zamanlar.
Değiştirmeniz gereken bir otomobil ve kamyonsa iyice inanmanız gerekecek, çünkü bu yüksek maliyetler satın almaya çalışırken çok daha az yararlıdır. Ancak zaman, belki de, çok popüler otomobillerin ve kamyonun kendi versiyonunda para kazanmam için – bir MK1 fiesta…
Buradaki en son çok popüler otomobil ve kamyonlara göz atın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *