Mazda 6 Coupe On Method

Mazda, Audi A5’e 6’nın moda yeni bir üç kapılı coupe versiyonuyla rakip olmayı planlıyor. Ayrıca yüksek performanslı bir milletvekil modeli de ortaya çıkması muhtemeldir.
Özel resmimiz, en son Mazda 6’nın swoopy stilinin bir coupe gövdesine ne kadar hızlı bir şekilde eşit olduğunu, menzilin ‘kanat ızgarası stilini ve kaslı bir duruş üretmek için vücudun uzunluğunu çalıştıran kırışıklıkları tam olarak gösteriyor. 6 ailenin üçüncü üyesi olmak için salonun yanı sıra Tourer Estate’e katılacaktı.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Coupe, Mazda için bir halo aracı olarak hareket edecekti, bu da işletmenin yeni 6 aralık için istediği şeydi. Ağustos ayında Moskova Motor Fuarı’nda program yöneticisi Hiroshi Kajiyama bize şunları söyledi: “CX-5 marka pozisyonunu artırdı. Bu araç [6] tekrar daha da yükseltmek zorunda. ”
Yeni çeşiddeki birçok güçlü motor şu anda spordaki 173bhp 2.2 litrelik turboduesel. Salon versiyonu 7.8 saniyede 0-62mph yapar. Ancak bir milletvekilleri ısıyı artıracaktı. Kajiyama’ya yeni bir 6 milletvekili sorduğumuzda, “Bunun için yüksek bir prospektif var ve marka için yararlı olacak” dedi.
2006 yılında tanıtılan orijinal 6 milletvekili sadece bir salon olarak sağlandı. 257bhp ve dört tekerlekten çekişli 2.3 litrelik turboşarjlı benzinli bir motora sahipti ve yeni milletvekilleri de benzer bir formüle uyabilir.
6 hisse CX-5 SUV ile desteklendikçe, 4WD sisteminin sığması basit olurken, yeni SkyActiv-G 2.0 litrelik benzinli motorun turbo versiyonu en olası aday, yaklaşık 260bhp ve güçlü ekonomi ile .
6 Coupe’nin 2014’te uzun bir süre görünmesini bekleyin ve milletvekilleri birkaç ay sonra uyuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *