Uncategorized

VW Golf R Estate ortaya çıktı: Farklı Spyshots’dan sonra tüm detayların yanı sıra tanıtın tarihi

ve Nurburgring’de gizlenmemiş bir görünüm olan Volkswagen, son olarak bize amiral gemisi dört tekerlekten çekiş Golf R Estate’in ayrıntılarını sağladı. Marka benzer şekilde, Red Hot Wagon’un 2015 ilkbaharında Avrupa’da satışa çıkacağını doğruladı.
Kavurucu yük kılıfı, en yakın rakibine göre neredeyse 50bhp avantajı ile türünün en hızlısı olarak ayarlanmış gibi görünüyor; 247bhp Ford Focus st. Uzun süreli dört tekerlekten çekiş, alıcıların spor ekran benzeri performansı tam olarak kullanmalarını sağlayacaktır.
9

Daha uzun gövdeyi içeren 100kg ağırlık yüküne rağmen, Golf R Estate’in performansı kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. 2.0 litrelik turboşarjlı TSI benzinli motor dokunulmamış kalır ve 296bhp pompalayarak, sadece 1.800rpm’den 380nm tork sunulur. 5.1 saniyelik 0-62mph süresi DSG donanımlı kapakta sadece 0,2 saniye aşağı, 155mph kısıtlı en yüksek hız aynı kalır.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

R arazisi hala entegre döngüde 40.3mpg yeteneğine sahiptir ve ayrıca CO2 emisyonları, 163g/km’de kapaktan daha fazla sapmaz. Altı ileri DSG’nin popülaritesi ve temel Golf R hatchback’teki el kitabına ilgi oranı eksikliği nedeniyle İngiltere’ye gelen hiçbir el kitabı varyantı yoktur.
Kapak gibi, temel 4Motion Haldex5 dört tekerlekten çekiş sistemi, arka tekerleklere yüzde 100 sürücü gönderebilir. Bu, XDS+ elektronik diferansiyel kilitlerin yanı sıra iki aşamalı bir stabilite yönetimi ile birleştirilir. Dinamik Chassic Manage isteğe bağlıdır.
R üzerindeki dış değişiklikler, R’ye özgü ön tamponun yanı sıra büyük hava girişleri, daha sportif ızgara stili ve LED gündüz koşu ışıklarında geliştirilen ksenon farları ile R hatchback’dakilere benzer. 18 ve 19 inçlik tekerlek seçeneği devam ediyor. Arkada, temel uzatılmış emlak profili, dört egzoz kuyruk borusu, parlak siyah difüzör ve D filizlerinde benzersiz aero fleplerle güçlendirilir.
İçinde, Alcantara veya deri spor koltuğu seçenekleri, ortam aydınlatması ve karbon gösterge tablosu kaplamalı tanıdık Golf R Flair var. Önyükleme, 605 litrelik yararlı bir şekilde temel mülkten değişmez.
Fiyat açısından, R Hatch için 30.000 £ ‘lık maliyetin üstünde yaklaşık 1.000 £ prim bekliyoruz.

2014 LA Motor Show korumamızı buradan okuyun

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *