Mitsubishi 3000gt Dönecek

Bir sonraki Mitsubishi Evo, dört kapı bir salon yerine 2+2 coupe olabilir, Auto Express ortaya çıkarabilir. Böyle bir otomobil 3000GT’nin manevi halefi olurdu, sadece Outlander PHEV’de kullanılan dört tekerlekten çekişli plug-in hibrid teknolojisinin gelişimini kullanacaktı. Bir sonraki EVO’nun bir melez olduğu hakkında söylentiler vardı, ancak bu ilk kez bir coupe vücut tarzından bahsedildi.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Mitsubishi Motors UK genel müdürü Lance Bradley, hibrid bir EVO’nun büyük olasılıkla bir sonraki Mitsubishi ASX crossover platformuna dayanacağını, bu nedenle öncekinden biraz daha küçük olacağını söyledi. “Yüksek performanslı bir coupe olabilir – mevcut EVO’dan daha büyük değil. Bu nedenle 2+2 coupe mantıklı bir vücut seçimi olacaktır. ”
Bradley, bir sonraki EVO için somut bir plan olmasa da, “MMC (Mitsubishi Motors Corporation) içinde bir ilgi ve isteklilik olduğunu” ve hibrid teknolojinin böyle bir otomobil için gitmenin yolu olduğunu söyledi. Dedi ki: “İyi performans gösteren ve sorunu verimliliği açısından kendileri için iyi hissettiren bir araba talebi var. Sadece 44g/km CO2 yayan bir SUV yapabilirsek, aynı şeyi bir performans arabasıyla yapabiliriz. ”
Bradley, Imiev Evolution Pikes Peak Giriş gibi elektrikle çalışan motor sporlarına yatırım yaparak şirketin yüksek performanslı elektrikle çalışan bir otomobilin yolunu açtığını ima etti. “Elektrikli araçlarla daha fazla yarış yapma planı var, çünkü insanlara süt yüzmediklerini ve teknolojiyi normalleştirmediklerini gösteriyor” dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *