Ulusal Karayolları Karayolları için yeni bir isimdir

Hükümetin Binası’ndan sorumlu olan ve İngiltere’nin otoyolların stratejik yol ağının yanı sıra Binbaşı Yolları korumak için yeni bir isimdir. yeni bir baş yönetici atadı.
Bir açıklamada, işletme yeni adının, hükümetin 27 milyar £ ‘lık stratejik yol yatırım programını ve tüm İngiltere için yeni karayolları gereksinimlerini belirleme işlevini sunmaya odaklandığını gösterdi.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Bununla birlikte, organizasyon sadece İngiltere’deki stratejik yollardan sorumlu kalacak, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda’daki mevcut firmalarının gözetiminde kalacak.

Akıllı bir otoyol nedir? Hız kameraları, güvenlik ve zor omuz kullanımı açıklanıyor

Bu arada Ulusal Karayolları’nın yeni genel müdürü, 2016’dan beri işte olan Nick Harris olarak açıklandı ve Şubat 2021’den beri genel müdür olarak görev yaptı.
Harris’in iki temel amacı, Stratejik Yollar Yatırım Programının sunulması ve İngiltere’nin otoyol ağının güvenliğini artırmaya devam eden çalışmalar olacak. Harris, “dizginleri bu kadar ilginç bir zamanda ele almaktan memnun olduğunu” söyledi ve ekledi: “Mükemmel bir teklif gerçekleştirdik ve hala yapılacak daha fazlası var.”
Ulusal karayollarında ad değişikliği kuruluş için ilk değildir. Highways İngiltere ismi sadece altı yıl önce seçildi, daha önce işletmeye Karayolları Ajansı olarak adlandırıldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *