Uncategorized

Yeni 2020 Honda Civic Type R: İngiltere Fiyatları Güncellenmiş Dizilen İçin Açıklandı

Güncellenmiş Honda Civic Type R serisi artık İngiltere’de mevcuttur ve firmanın vahşi sıcak hatchback’in 2020 sürümü için fiyatlarla başlıyor £ 32.820 ve daha iyi donanımlı Type R GT modeli 34.820 £ ‘dan fiyatlandırıldı.
Başka yerlerde, Hot Civic’in dizilişine – Civic Type R Sport Line – daha yumuşak ve daha yumuşak bir şekilde yeni gelenler de 34.820 £ ‘dan fiyatlandırılıyor.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Honda, yeni, daha hafif Civic Type R Limited Edition’ın şimdi İngiltere’de satıldığını doğruladı. Üretim küresel olarak 100 birim ile sınırlıdır ve İngiltere pazarı için sadece 20 örnek tahsis edildi ve her biri 39.995 £ fiyatla.

2022 satın almak için en iyi 10 en iyi sıcak hatchback

Honda, 2020 için standart Civic Type R’yi çeşitli kozmetik ve mekanik yükseltmelerle güncelledi. Dış şekillendirme revizyonları muhafazakar, yeni bir Tip R-münhasır Boost Boost mavi boya kaplamasına, daha düzgün bir şekilde entegre sis lambası ve Honda’nın daha iyi motor soğutma sunduğunu söylediği daha büyük bir radyatör ızgarasına uzanıyor. İçeride, alıcılar yeni bir Alcantara ile süslenmiş direksiyon simidi ve yeni bir kısa atış değiştirici ile donatılmış gözyaşı şeklindeki bir dişli düğmesi alırlar.
Şasi revizyonları daha önemlidir. 2020 Civic Type R, her ikisi de fren solmasını azaltmak ve frenleme performansını artırmak için tasarlanmış yeni fren balatalarına sahip güncellenmiş amortisörler, arka alt şema için daha sert burçlar, ön süspansiyon geometrisi ve taze iki parçalı fren diskleri ile birlikte gelir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *