Uncategorized

Toyota Land Cruiser Invincible X, Toyota’nın SUV Premium’u

almayı hedefliyor Toyota, dış stil tweaks artı kabinde ekstra lüksler ve ekipmanlara vurgu yaparak Land Cruiser 4×4’ü doldurdu.
Land Cruiser Invincible X olarak adlandırılan, dışarıya krom kanat aynası muhafazaları, krom bir egzoz fikri ve zıt siyah 18 inç alaşım jantlarla ayırt edilir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Satışta En İyi SUV’ler 2017
İçeride, Land Cruiser Invincible X, Blu-Ray DVD’si ve arka koltuklar için oyun keyfi kurulumu, üç bölgeli klima gibi ekipman vurguları ile siyah, fildişi veya iki tonlu siyah ve kahverengi olarak bulunan tam bir deri döşeme alır. Birinci sınıf bir surround ses sistemi ve uydu navigasyonu ile Toyota Touch 2 bilgi -eğlence kurulumu.
Şeylerin teknoloji tarafında devam eden bir sürücü asisti standart olarak atılır. Bir çarpışma öncesi uyarı sistemi, uyarlanabilir cruise control ve şerit koruma yardımcısı ile birlikte kesimi yapar. Arka çapraz trafik uyarma kurulumu ve kör nokta monitörü özellikleri yuvarlayın.
Land Cruiser, güvenilir ve güvenilir bir off-roader olarak bilinir, gidiş zorlaştığında idealdir, bu nedenle flaş ekipmanı onu tarımsal itibarından uzaklaştırma girişimidir. Bununla birlikte, yine de 700 mm derinliğe kadar sudan geçecek ve 42 ° dike kadar yamaçlara tırmanabilir veya geçebilir.
• Toyota Land Cruiser Review
Kaputun altında, 174bhp ve 450nm tork sunan 2.8 litrelik D-4D turboşarjlı turboduel motor bulunmaktadır. Yenilmez X’de altı vitesli otomatik şanzıman standart olarak dahil edilmiştir.
Arazi kruvazörü, birçok temel kılıcında 36.390 £ maliyeti, ancak ekstra kiti ve standart otomatik şanzıman ile yenilmez X, Range Rover Sport’un başlangıç ​​fiyatının 2.000 £ ‘dan daha az – 57.880 £’ dan geliyor.
Aralık üstü kara kruvazörünü alır mısınız yoksa düşük özellikli bir Range Rover Sport’u seçer misiniz? Yorumlarda bize bildirin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *