Yeni sınırlı sayıda Mazda MX-5 R Sport, 2020 için ortaya çıktı

Bu Mazda MX-5 R Sport-MX-5’in özel baskı sürümlerinin uzun bir listesindeki mevcut. Üretim sadece 150 örnekle sınırlıdır ve her biri 27.700 £ fiyat etiketi taşır.
Özünde, MX-5 R Sport, Mazda’nın orta menzilli spor modelinin çok daha cömertçe donanımlı bir versiyonudur. Yükseltmeler arasında uzman ışınlardan yeni bir 16 inç alaşım jantlar, gri dönüştürülebilir çatı, piyano siyah kapı aynaları ve taze polimetal gri metalik boya kaplaması bulunmaktadır. İçeride Mazda, gümüş dikişli bordo deri döşeme ekledi.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Şimdi satışta en iyi spor arabaları
Bu öğelerin yanı sıra, R-Sport’un standart spesifikasyonu orta menzilli stablematıyla eşleşiyor. LED farlar, yağmur algılayan silecekler, arka park sensörleri, seyir kontrolü ve anahtarsız giriş, fabrikadan ve dokuz hoparlörlü Bose stereo sistemi ve navigasyon, Apple Carplay ve Android otomobil uyumluluğu ile yedi inçlik bir bilgi-eğlence sistemi takılmıştır. .
MX-5 R-Sport, sadece Mazda’nın giriş seviyesi SkyActiv-G 1.5 litrelik dört silindirli benzinli motoru ile, altı vitesli manuel şanzıman aracılığıyla arka tekerleklere güç gönderen yumuşak üst bir dönüştürülebilir olarak kullanılabilir. Güç ve tork rakamları sırasıyla 130bhp ve 152nm’de duruyor – 0-62mph 8.3 saniyelik bir süre ve 127mph maksimum hız için yeterli. 181bhp ile çok daha güçlü 2.0 litrelik model istiyorsanız, R-Sport Trim’de alamazsınız.
Müşteriler şimdi ilgilerini kaydedebilir, ancak Mazda, R-Sport’un ilk İngiltere teslimatlarının ancak “mevcut perakende kısıtlamaları sona erdiğinde” gerçekleşebileceğini söylüyor.
Mazda MX-5 R Sport hakkında ne yapıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *