Geçen hafta Greenpeace ve Taşıma ve Çevre tarafından yapılan araştırmalar üzerine ele geçirilen ‘eko-hibritlerin eko kimlik bilgileri için çalışmasını sağlayın’

ana akım medya, plug-in hibrid otomobillerin “koyun kıyafetlerinde kurt” haline geldiğini öne sürüyor. Bu, çok sayıda otomobil ekspres okuyucusunu şaşırtmayacak, ancak bunları iyi takmazsanız PHEV’lerin bu kadar etkili olmadığı ortaya çıkıyor.
Çevre basınç gruplarının alması ilginç bir açıydı-ve Volvo XC40 plug-in hibridimizde başka bir haftalık saf elektrikli okul koşusu tamamladığım için ilgi ile gördüğüm bir açı.

En İyi Plug-In Hibritler 2022

PHEV’ler, Greenpeace’in beğenileri için nispeten kolay bir hedeftir, çünkü eğer düzgün kullanılmazlarsa, aslında, gerçekte, taşımaya zorlandıkları pillerin ekstra ağırlığı ile daha az verimli hale getiren düzenli yanma motorlu otomobillerdir. etrafında.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Sorun şu ki, çok sayıda şirket otomobil seçicisi bu otomobilleri günlük verimlilik ve sıfır emisyonlu otomobil potansiyeli nedeniyle değil, ancak resmi CO2 emisyonları, ayni vergi için düzenli bir miktar tasarruf edebileceklerini ima ediyorlar. Ve bu insanlar otomobillerini normal bir benzin veya dizel araç gibi kullandıklarında, nispeten zayıf ekonomi ile sonuçlanırlar.
Bu durumun tatmin edici olmadığını kabul ediyoruz. Ancak aynı zamanda, tüm elektrikli sürüşe geçişte yararlı bir araç olarak Rating Plug-in hibrid teknolojisinde otomobil endüstrisindeyiz.
İşte bir fikir. Tamamen bağlı otomobillerin çok daha yaygın hale gelmesiyle, şirket otomobil seçicilerine çok daha çevre dostu otomobiller seçerek finansal avantajlar sunmaya devam eden daha iyi akıllı bir vergilendirme sistemi için kapsam var – ancak daha sonra sıfır kullanmazlarsa onlara bir ceza ile vuruyor -Mantık bir dereceye kadar yetenek. Otomobiller neredeyse kesinlikle motorun ne zaman çalıştığını ve pil gücünü tek başına kullandıklarını kesinlikle kaydedecek, neden bu verileri PHEV’lerin çok daha sorumlu kullanımını teşvik etmek için kullanmıyorsunuz?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *