Uncategorized

“Bu minibüsler için altın bir çağ”

Son birkaç ayın İngiltere van pazarı için bir nimet olduğunu belirtmek adil. Herkes evde kilitlendiğinde, herkesin yaptığı tek satın alma – süpermarket gezilerinin ötesinde – çevrimiçi ve bir kamyonet filosu ülke çapında bu emirleri tatmin ediyor. Coronavirus yeni van kayıtlarında bir sonbahar görmüş olsa da, düşüş yeni araç pazarında olduğu kadar ciddi değildi: Ford Transit özel olarak üretilen ve Mercedes Sprinter, Mayıs ayında Mayıs ayında çok daha fazla kayıt gördü. En çok satan otomobil, Tesla Design 3 (903 ve 852 Teslas’a kıyasla 899 ilgili kamyonet).
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Geçmiş bir Ford reklam kampanyası alıntılamak için, minibüsler, ülke çapında kilitli hane halkları için dış dünyaya önemli bir bağlantı kullanarak İngiltere’nin bel kemiği olduğunu kanıtlıyor. Ancak Van Makers, Meclis Gönderi Ağı’nın görevinin ötesinde minibüsleri için büyük planlara sahiptir.

En İyi 10 En İyi Orta Panel Vans 2022

Ford, SUV’den ilham alan sürümler ekleyerek, transit prospektifini ve daha küçük transit özel olarak üretilmeye çalışıyor. Transit yolu tasarımları hala iş araçları olarak atanmıştır, ancak transit özel yapımı aktif ve fiesta aktif ve odaklama aktif modelleriyle birlikte, onu bir yaşam tarzı aracına dönüştürmek için aynı zorlu stil ipuçları ile birlikte. Beş koltuklu çift kabin ve çok koltuklu Tourneo özel yapım sürümleri ile, MPV sektöründe sürekli olarak denilen satışların bıraktığı alanı doldurmak için bunun gibi bir tasarım için çok sayıda aralık var.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *