Artega Scalo Superelletra Touring Cenevre İlk çıkışını

Bu, 2017 Cenevre Motor Fuarı’nda ortaya çıkan yeni bir düşük hacimli spor aracı olan Touring Aread Scalo Superelletra.
Artega, renkli bir yakın tarihe sahip bir Alman spor araç üreticisidir. 2008 durgunluğundan hemen önce piyasaya çıktıktan sonra, 2010 yılında Meksikalı alıcılara sunuldu ve 2012’de katlandı. Şimdi yaratıcı Klaus Dieter Frers liderliğinin altında ve bu katılımcıyı elektrikli süper otomobil segmentine planlıyor.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Scalo Superelletra, bir Alman yarış atının yanı sıra Artega’nın 1000’den fazla beygir gücü sağlaması için üç kişilik oturma yeri ve Milano Superleggera’yı Touring tarafından stil ile birlikte. Üretim 2019’un başlarında başlayacak ve 50 birimle sınırlı olacak.
20

Ayrıntılar zeminde incedir, ancak raporlar aracın toplam güç çıkışı 750kW veya 1.006bhp’lik dört su soğutmalı elektrik motoruna ve toplam 1.620Nm torku olacağını göstermektedir. Şasi, çelik alt çerçeveler ön ve arka ile karbon fiber takviyeli polimerden (CFRP) yapılır.
• Şimdi satın alınacak en iyi süper otomobil
Benzer şekilde, sadece dört dakikalık bir şarj süresi ile 100km’lik bir yükleme ve lityum iyon pilleri% 80 kapasite elde etmek için sadece 17 dakika gerekli olarak 500 km’lik bir çeşitlilik bildirilir. En yüksek hız 186mph olarak alıntı yapılır ve 0-62mph belirgin bir şekilde 2,7 saniyede kaplıdır.
20

Artega Scalo Superelletra’nın stil renderları, stil ev turunun en iyi anlaşıldığı geleneksel spor araç hatlarını ortaya çıkarır. Şoför, bir McLaren F1’e benzer şekilde, her iki tarafı da konumlandırılmış yolcuların yanı sıra kabinde daha da geri dönen merkezi ve bir şekilde öne oturur. Geleneksel kapı aynalarının yerini, A filizlerindeki kapsüllerden bakıldığında video kameralarla değiştirilir.
Aracı inşa etme planları doğrulanmamıştır, ancak potansiyel olarak alüminyumun yanı sıra İtalya’da tur yaparak yapılan kompozit gövdeyi ve tamamlanan Artega Scalo Superelletra araçlarının monte edileceği Almanya’ya gönderilmesini içerecektir. Fiyatlandırmanın 850.000 £-1,3 milyon £ basketbol sahasında olduğu belirtiliyor.
Artega Scalo Superelletra hakkında neye inanıyorsunuz? Yorumlarda anlayalım …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *