Ford C-Max Facelift Bulundu

Intrepid casuslarımız, ön ve arka kamuflajla ağır bir şekilde gizlenmiş olan test sırasında Almanya’da revize edilmiş Ford C-Max çömlekçisini yakaladı.
Dalga deseni değişiklikleri gizlemek için iyi bir iş çıkarır, ancak ön tarafta, markanın en yeni tasarım dilini optik olarak yanıltıcı sargının altında yapmak mümkündür.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

İkinci nesil kompakt MPV’nin, Fiesta’ya ve odaklanmaya giden ve bir sonraki Mondeo’yu (Kasım ayında vadesi) süsleyen aynı taklit Aston Martin Grille ile yeniden başlatıldığını görecek. Yeni yeniden şekillendirilmiş kaputun hemen altında yer alan C-Max’te, daha büyük ön uç ve oldukça büyük bir daha düşük alımın varlığı sayesinde biraz daha az belirgin görünecektir.
Ayrıca tıknaz yeni görünümlü bir ön tampon ve sis lambası tasarımı var, ancak geniş, sarılmış farlar çok fazla değişmeden geçti.
Arkada, Ford, önyükleme kapağı stilini basitleştirerek, özellikle de serbest bırakma yakalamasının etrafında bazı çizgileri yumuşatmayı ele almış gibi görünüyor. Daha da aşağı hareket ederek, tampon eskisinden daha hantal.
Yanlarda genel şekil ve düzeni mevcut C-Max ile aynıdır, iç ve motor dizisi, dayandığı facered odağınkine benzemeye devam eder.
Ford, güncellenmiş beş kişilik ne zaman görebileceğimiz hakkında fazla bir şey vermiyor, ancak resmi bir çıkış muhtemelen bu yılın ilerleyen saatlerinde bir noktaya hazırlanıyor ve o sırada çok daha fazla ayrıntı ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *