Uncategorized

Volvo, Amazon Prime

Volvo ile test sürücüleri sunacak Volvo, Birleşik Krallık’taki V40 hatchback’inin test sürücülerini sunmak için Amazon Prime ile yeni bir girişim duyurdu.
Prime Now Test Drive, yeni girişim olarak adlandırılır ve www.amazon.co.uk/volvo aracılığıyla erişilebilir. Amazon müşterilerinin, arabayı evlerine veya işyerine teslim etmeden önce posta kodlarını girmesi ve kullanılabilir bir zaman aralığı seçmeleri gerekecektir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Volvo Abonelik Hizmeti ile Bakım Genişletildi
Tamamen eğitimli bir Volvo operatörü daha sonra arabayı kapılarına getirecek ve yerel alanın etrafında 45 dakikalık bir test sürüşünde onlara eşlik edecektir. Volvo temsilcisi, test sürücüsündeyken tüm V40 işlevlerini de tanımlayacaktır.
Prime Now test sürücüleri için yerler şimdilik İngiltere’deki dört şehirle sınırlıdır: Londra, Birmingham, Manchester ve Edinburgh. Sürücüler, Haziran ve Temmuz aylarında seçilen hafta sonlarında mevcuttur ve ilk gelen ilk hizmet esasına göre kullanılır. Hizmet, Birmingham (16-17 Haziran), Manchester (23-24 Haziran) ve Edinburgh’a (30 Haziran-1 Temmuz) taşınmadan önce 9-10 Haziran arasında Londra’da başlayacak.
Volvo Car UK genel müdürü Jon Wakefield şunları söyledi: “Volvo Cars’ta insanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Prime Now Test Drive teklifimiz tam da bunu yapar ve potansiyel müşterilerin V40’ımızı şartlarında ve tanıdık bir ortamda denemelerine izin verir.
• Çevrimiçi araba nasıl alınır
“Birleşik Krallık’ta türünün ilk örneği olan bu özel girişimi sunmak için Amazon ile bir araya gelmekten memnuniyet duyuyoruz ve mevcut Volvo’dan bir dizi teklifle bir dizi teklifle bir dizi teklifle.”
Prime Now Test Drive Girişimi, Volvo’nun bir arabayı almayı ve sahip olmasını çok daha kolay ve daha basit hale getirme planının bir parçası olarak geliyor. Bakımlarının, ön maliyetleri olmayan bir abonelik temelinde sahip olduğu otomobilleri gören Volvo paketiyle tanıtılmasından sonra, Volvo artık müşterileri için test sürücülerini basitleştirmeyi hedefliyor.
Amazon üzerinden bir test sürüşü rezervasyonu yapmak ister misiniz? Aşağıda düşüncelerini bizimle paylaş…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *