Uncategorized

Audi TT, 2023’te ‘duygusal’, elektrik değiştirme

Audi’nin stil simgesini yirmi yıldan fazla bir süredir baltalayacak, TT, şimdiki neslinin üretimi 2023’te bittiğinde baltalanacak şekilde ayarlandı – Arabalar ve kamyonun yerini daha büyük olacak ve dört kapıya sahip olabilecek yeni bir “duygusal” tasarım tarzı alacak.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Audi’nin kıdemli yönetim ekibi, üç yıldan fazla bir süredir TT’nin geleceği hakkında sıcak tartışmalara katıldı.
Son zamanlarda 2019 kadar, şirketin o zamanki teknik müdürü Hans-Joachim Rothenpieler, markanın hala kompakt bir tamamen elektrikli spor otomobil sunup sunmadığını görmek için farklı pil ambalajını kontrol ettiğini açıkladı.

En iyi 10 en iyi spor otomobil ve kamyon 2022

Bununla birlikte, Rothenpieler’in halefi Oliver Hoffman, otomobilin bu seçeneğin dışlandığını ve Audi’nin daha küçük spor modelinin konumlandırılmasını yeniden düşünmek için tamamen elektrikli bir otomobil ve kamyona geçeceğini öne sürdüğünü açıkladı.
“Portföyümüze son derece duygusal otomobiller ve kamyonlar eklemek istiyoruz,” dedi Hoffman, “ve gerçekten harika kavramlarımız var. Ancak TT için doğrudan bir takipçi cevap değil. Sadece “TT’yi elektrikli bir şekilde yapacağız” diyemeyiz. Açıkçası, pille bir TT’ye sahip olmak kolay değil.
“Bunun yerine,“ Audi’de bizim için ideal duygusal otomobiller ve kamyonlar nelerdir? ”Diye soruyoruz. TT ile müşterilerimizi şok ettik. Dediler ki: “Bu nedir?” TT’yi tanıttığımızda bir TT talebi yoktu. Müşterilerimizi şaşırtmak için tekrar yapmak istediğimiz gibi.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *