“Bütçe dostu kişisel hareketlilik için daha geniş bir seçeneğin zamanı doğru”

Motor pazarının bir güne gelemeyen yeni pandemik sonrası dünyayı ele geçirmesi için en iyi yöntem nedir? yakında? Maliyetli otomobillerin hacim üretimi hakkında daha az inanmalı, daha fazla stil ve daha küçük, daha zayıf olmayan fırfırsız araçların geliştirilmesi gerekir.
İsteklerimiz, ihtiyaçlarımız ve öncelikler değişiyor. Zaman, daha geniş bir mütevazı, uygun fiyatlı, hızlı depolanabilir kişisel hareketlilik gadget’larının (PMD’ler) daha geniş bir seçeneği için – genç ve yaşlı olan gerçek insanların yanı sıra çok formda olmayan, gerçekten canlı, alışveriş, çalışma Ya da okula git.

Satışta en ucuz elektrikli araçlar

Gelecekte seyahat davranışının son derece farklı ve çok az olacağı şartıyla – en azından milyonlarca insan son haftalarda bazı yolculukların ‘temel’ olarak kabul edildiğini kanıtladığı için sonuçta bu kadar önemli olmadığını kanıtladı. Araç ve kamu transferi ile bu zorunlu olmayan bu gezilerin çoğu veya çoğu bir daha asla gerçekleşmeyebilir. Anlaşılır bir şekilde. Yolculuklar gerekli değilse, neden zaman, enerji ve para alıyor?
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Bunlar ve diğer nedenlerin (kaza azaltma, hava kalitesini iyileştirme, virüs yayılması tehlikesini azaltma vb.) Milyonlarca araba, tren, otobüs, taksi ve uçak bireyleri için geleceği kesinlikle daha düşük ev, boş zamandan oluşacaktır. , Araştırma çalışması veya iş hayatları.
Kilitleme sırasında, son teknoloji teknoloji, çevrimiçi iş, sosyal ve hükümet toplantılarından internet sınıflarına, konserlere, arkadaşlara, ailelere, GPS ve daha fazlasına kadar her şeyi kolaylaştırdı. Bütün bunlar artacak. Ne zaman olduğu gibi, bireyler ve işletmeler-yepyeni araçların en büyük alıcıları-birçoğu satın almak zorunda kalmayacak. Bu nedenle, otomobil üreticilerinin sadece beş veya yedi için orta büyük araçlar için değil, bir veya iki kişi için küçük alternatif araçlar hakkında daha fazla inanması gerektiği iddiam.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *