Milletvekilleri katil sürücülerin adam öldürme suçlamalarıyla başa çıkmasını istiyor

Bakanların katil sürücülerin daha uzun hapis cezaları sunduklarından emin olmak için adam öldürme ile suçlanmasını istemektedir. Mevcut kurallar uyarınca, bir sürücü tehlikeli sürüş nedeniyle ölümden suçlu bulunursa, ele aldıkları maksimum cümle 14 yıldır.
Şimdi bir dizi bakan, 2015 yılında yapılan otomobil suçlarının daha geniş değerlendirilmesinin bir parçası olarak daha ciddi bir ücretin getirilmesini gerektirdi.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Commons’un evinde konuşan, West Reading için Milletvekili geleneksel Alok Sharma, bir suçlunun çalıntı bir arabayı ve kamyonu sürdüğü ve diskalifiye olduğu ve alkol sınırında iki buçuk kez vurduğu bir durumu vurguladı. Daha sonra vurdu ve iki bisikletçiyi öldürdü ve 10 yıl hapis cezası verdi.
• İngiltere yolları rapora uygun yıldız puanları alabilir
Sharma ekledi: “Aynı şekilde tehlikeli sürüş için cezaları zorlamak için mevzuatta bir değişiklik için baskı yapmak istiyorum.”
Dartford, Kent’in geleneksel milletvekili Gareth Johnson bu düşünceyi tekrarladı. “[Sharma] Taç Savcılığı Servisi’nin tehlikeli sürüşle ölümle suçlanmak yerine adam öldürme ile şarj olmayı düşünmesini isteyerek bana katılacak mı?
“Bir kişi, toplumda başka bir yerde büyük ihmalkar veya pervasız bir şekilde davranarak birinin ölümünü tetiklerse, adam öldürmekle suçlanır” dedi. “Bu yolda gerçekleşirse, değiller.”
• Hükümet ‘Yol Devrimi’ için 15 milyar sterlin harcayacak
Polislik Bakanı, Ceza Adaleti ve Mağdurlar Mike Penning, çok daha uzun bir cümlenin arkasındaki mantığı kavradığını, ancak sorunun niyet endişesi etrafında toplandığını belirtti.
“Sürücünün yaptıkları gibi gitmesi gerekip gerekmediği endişesi. Bu yüzden CPS’nin cinayet veya adam öldürme için kovuşturmaktan uzak durma eğilimi var ”dedi. Bu arada, Penning, suçluların hapishanedeyken sürüş yasaklarına hizmet etmelerini sağlayan kuralın, bunların cezaları sona erdiğinde başlayacağını doğruladı.
Tehlikeli sürüş için cümlelerin daha zor olması gerektiğine inanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda anlayalım …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *