Uncategorized

All-Elektrik Volkswagen Kimliği. California Campervan

Volkswagen’in elektrikli otomobil yeterliliğini önümüzdeki birkaç yıl içinde bir ID.Buzz tabanlı ‘ID ile Camper Van pazarına getireceğini duyurdu. Şirket, California’nın Campervan’ı doğruladı.
Bugün şirketin denetim kurulu toplantısından sonra duyurulduğunda, yeni model VW’nin Hannover tesisinde üretimi daha önce başlamış olan yeni bir montaj hattında inşa edilecek. Hannover fabrikası, ID.Buzz Elektrikli Van’ı, kimlikten çok önce, gelecek yıldan itibaren People Mover (yolcu) ve kargo (ticari araç) formlarında üretecek. Kaliforniya “bu on yılın ikinci yarısında” başlatıldı.

Yeni Volkswagen Kimliği. Buzz MPV Tip 2 kampçıyı hayata döndürüyor

Yeni kampçının gerçek detayları henüz yayınlanmadı, ancak kimlik hakkında çok şey biliyoruz. Dayanacağı vızıltı. Araba, geçen ay desenli kılık değiştirmişti ve üretim versiyonunun konseptte görülen temel görsel ayrıntıları koruyacağını gösterdi.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

1950’lerin ünlü Tip 2 kampçı minibüsünde modern bir bükülme sunmayı amaçlayan ID.Buzz, şirketin MEB ısmarlama EV platformuna dayanacak. 48kWh ila 111kwh arasında bir dizi pil boyutu sağlanacaktır – en büyüğü ID.Buzz’a maksimum 340 mil aralık verdiği söylenir. İç bağlantı parçaları ve kamp ekipmanlarının ek ağırlığı kimlikteki bu aralığı azaltabilir. Ancak Kaliforniya.
ID.Buzz serisinin, dört tekerlekten çekiş sağlayan daha yüksek güçlü, çift motorlu varyantlarla 201BHP tek motorlu, arkadan çekişli güç aktarma organı seçeneği ile başlaması bekleniyor. Diğer MEB tabanlı modeller gibi, hızlı şarjı da destekleyecektir.
VW Ticari Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Casten Intra, kimlik diyor. California “Mobil eğlence düzenlemelerine yönelik devam eden eğilimi sürdürülebilir CO2-nötr hareketlilikle birleştirecek.”
Duyuru, firmanın Hannover sitesi için çok markalı bir tesis olmak üzere yeniden geliştirilecek olan “iyi haber” olarak da tanımlanıyor. Yer değiştirme, sitedeki işleri koruyacak ve VW, 2029’un sonuna kadar herhangi bir “operasyonel işten çıkarma” yönergesini yönlendiren bir anlaşma imzalayacak.
Yakın vadede Hannover, T7 Multifan’ı ve T6.1 taşıyıcısının son varyantlarını üretecek ve ID.Buzz üretimi gelecek yıl başlayacak. Bununla birlikte, 2025’te yeni bir elektrikli Bentley’nin vücut üretiminin yanı sıra Audi’nin Artemis projesinden ortaya çıkan modelleri de üretecek.

Volkswagen Kimliği incelememizi okumak için buraya tıklayın. Buzz konsepti …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *