Vauxhall Adam: Ayrıntılar

Yepyeni Vauxhall Adam Supermini, önümüzdeki yılın başlarında satışa sunulduğunda bir dizi yüksek teknoloji özelliğine sahip olacak.
Adam, GM’nin IntelliNink bilgi -eğlence sistemine sahip ilk Vauxhall olacak. Yedi inçlik bir Hi-Res dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol edilen, bir Android akıllı telefon veya bir iPhone tarafından güçlendirilecek ve kişilerinizden müzik çalma listelerine doğrudan arabayla her şeyi birbirine bağlayacak.

IntelliNink ayrıca akıllı telefonda depolanan video veya slayt gösterileri oynayabilir, ancak yalnızca otomobil sabit olduğunda.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Ayrıca, alıcıların çevrimiçi olarak depolanan 10.000’e kadar podcast’i ve internet radyo istasyonlarının canlı akışını oynamak için bir navigasyon uygulaması veya bir uygulama indirebilecekleri bir Adam App Store da olacak.
IntelliNink ile en iyi haber onun fiyatı. Dokunmatik ekran yaklaşık 300 Euro (240 £) olacak, navigasyon uygulaması sadece 50 euro (40 £) maliyeti olacak. Navigasyon akıllı telefonunuza yükleneceğinden, yolculuğunuzu yaya olarak bitirmek için kullanmaya devam edebileceksiniz.
Bir Paris Motor Show önizleme etkinliğinde Adam’ın içine girmeyi başardık ve IntelliLink Touchscreen, ekranda iyi renk tanımı ve dokunmak için iyi hassasiyetle iyi çalıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *