Uncategorized

‘Crossover’ın yükselişi daha az SUV anlamına gelecektir’

Son yıllarda modellerin büyük çoğalması bayilere bir meydan okuma sundu: büyüyen bir araba yelpazesini nasıl gösterebilir ve gösterebilirler? Ve müşteriler gerçekten satın almak istedikleri aracı deneyebilir mi?
Özellikle SUV’lar arasında gerçekten en dar nişlere ihtiyacımız olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. Citroen patronu Vincent Cobée bana bu hafta söylediği gibi düşünmüyor: “Son yıllarda bazı markaların pazarları halı bombalamasıyla ilginç bir fenomen gördük.

2022 satın almak için en iyi 10 SUV

“Yani her 10 santimetre uzunlukta bir araba ve her üç ila beş santimetre yüksekliğinde bir araba ile sonuçlanıyorsunuz. Ve eğer gerçekten takıntılı iseniz, beş veya altı SUV uzunluğunda ve sonra bunları iki veya üç yükseklik ile konuşlandırabilirsiniz. ”
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Citroen bunu yapmayı planlıyor. Cobée, “Bu konuya ilişkin görüşümüz, son zamanlarda C4 ve C5 X ile gördüklerinizle açıkça çevrildi” dedi. “SUV’lardan sonra bir şeyler var. “Bunun iki nedeni var: Herkes yüksek yıldızlı, kutu bir araba istemiyor (ve SUV olarak adlandırılan birkaç araba var, ama gerçekte yüksek salonlardır).
“İkinci şey, CO2 uyumluluğuna ve dağıtımın verimliliğine baktığınızda, herkes inanılmaz rasyonelleştirilmiş bir diziye doğru yer değiştirmesi gerekecek. Bir showroomda 30, 40 farklı vücut tipine sahip kadrolar geçmişte bir şey olabilir. ”
Bu, New Ford of Britanya patronu Lisa Brankin tarafından tekrarlandı. Mondeo bu dünya için çok daha uzun değil, ama gelecek Ford dizisinin şekli ne olacak?
“Eski günlerde eskiden fiestalar, odaklanıyor, Sierras ve diğer her şeydi” dedi. “Şimdi bu gerçekten değişti. İngiltere’de sattığımız tüm otomobillerin yarısı bir çeşit SUV. ”
Brankin’in odak noktası “müşterileri işimizin kalbine koymak”, bu yüzden Ford dizilişinin gelişeceğini söylüyor. Ve müşteri odağı önemlidir. Daha az niş olsa bile, showroomlarda seçimden yoksun olduğumuzu göremiyorum.
2021 için Britanya’nın en çok satan otomobillerine en son göz atın …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *