Uncategorized

Ultimate Aston Martin Vanquish S 595bhp V12

Aston Martin, bir güç artışı ve çok daha agresif bir görünüm, ayrıca şanzıman ve süspansiyon revizyonları ile yeni bir amiral gemisi Vanquish S tanıttı. Coupe ve Volante Bodystyles’da mevcut olan, 199.950 £ ‘dan mal oluyor – bu, Standart Vanquish’e göre 6.995 £ prim. Kaputun altında, aynı doğal emişli 6.0 litrelik V12 oturuyor, normal otomobilden 27bhp daha fazla 595bhp’de geliştirilecek. Bu, Vanquish’in 0-62mph süresinden bir saniyenin onda biri tıraş olmasına yardımcı olur ve 3.5 saniyeye çıkarır. En iyi hız 201mph’de kalır. • En iyi süper otomobil, performansdaki atlama kağıt üzerinde özellikle büyük değil, Aston, motora çok daha fazla hava iten yeniden tasarlanmış ve daha büyük giriş manifoldları sayesinde motorun daha güçlü bir gaz kelebeği reaksiyonu ve güç dağıtım sağladığını vaat ediyor eskisinden daha.
12

Motor güncellemelerine, Aston’un standart Vanquish üzerinde daha hızlı değişimler sunduğunu söyleyen sekiz vitesli Touchtronic III şanzımanı ile birleştirildi. Süspansiyon kurulumu da değişen yay hızları, roll anti-çubuk çalılar ve damper iç kısımları ile ayarlanmıştır. Önde, iki karbon fiber bıçakla çevrili geniş, geniş bir hava alımına sahip yeni bir ayırıcı var. Karbon fiberle bitirilen yeni bir arka difüzör de yeni bir dört egzoz sistemine ev sahipliği yapıyor.
12

Yeni görünüme ek olarak, çok sayıda isteğe bağlı stil ayarları var. Yeni 20 inçlik beş konuşulmuş elmas kesim tekerlekleri siyah veya gümüşle bitirilebilir ve kaput pantolonları, aynalar, karbon fiber çatı kaplama sistemi ve yeni bir petek örgü ızgarası gibi bir dizi karbon fiber bitmiş ilaveler vardır. Alıcılar gerçekten arabalarının öne çıkmasını istiyorsa, isteğe bağlı Vanquish s grafikleri arabaya çeşitli renklerde eklenebilir. İçeride yükseltilmiş malzemeler de var. Alıcılar yeni ‘filograf’ kapitone deri seçeneğini alır ve orta konsol paneli saten doğranmış karbon fiberle bitirilebilir. İlk teslimatlar Aralık ayı sonuna kadar gerçekleşecek. Yeni Aston Martin Vanquish S hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıda bize bildirin …

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *